Ik vond het wel een drama, omdat ze thuis verloren hebben en gelijk al weer achter de feiten aan lopen.quote:Op donderdag 16 september 2004 15:13 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Deze wedstrijd bewees het juist niet een drama te zijn. Verreweg Ajax beste wedstrijd qua verdediging. Met name Grygera blonk uit.
Die wissel in volstrekt logisch, er moest gewoon een buitenspeler in. Wel jammer dat Koeman dan de verkeerde eruit haalt. Obodai moest eruit, en niet Sneijder. Nog jammerder was het dat De Mul niet echt lekker speelde, maar zijn tijd komt zeker nog wel!quote:Op donderdag 16 september 2004 15:25 schreef S-Two het volgende:
ook de Mul speelde idd slecht en tjah... die wissel van Koeman lijkt mij voor iedereen een raadsel
Dus is die wissel niet logisch. Wie je wisselt hoort ook bij de logica van een wissel.quote:Op donderdag 16 september 2004 16:38 schreef gras het volgende:
[..]
Die wissel in volstrekt logisch, er moest gewoon een buitenspeler in. Wel jammer dat Koeman dan de verkeerde eruit haalt. Obodai moest eruit, en niet Sneijder.
Het was logisch dat hij er een buitenspeler inbrengt. Het was echter niet slim om Sneijder eruit te doen, alhoewel die had een gele kaart...quote:Op donderdag 16 september 2004 16:40 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Dus is die wissel niet logisch. Wie je wisselt hoort ook bij de logica van een wissel.
Wmb had hij Pienaar er trouwens uitgehaald........
Ik vond Pienaar niet erg sterk spelen, de Mul erin... tjah veel keus heb je nietquote:Op donderdag 16 september 2004 16:42 schreef gras het volgende:
[..]
Het was logisch dat hij er een buitenspeler inbrengt. Het was echter niet slim om Sneijder eruit te doen, alhoewel die had een gele kaart...
Pienaar eruit? Ben je gek, die speelde een fantastische wedstrijd!
Het idee was goed en de uitvoering dramatisch, laten we het daar op houdenquote:Op donderdag 16 september 2004 16:42 schreef gras het volgende:
[..]
Het was logisch dat hij er een buitenspeler inbrengt. Het was echter niet slim om Sneijder eruit te doen, alhoewel die had een gele kaart...
Pienaar eruit? Ben je gek, die speelde een fantastische wedstrijd!
Ja. Hij heeft keihard gewerkt, stond overal en was bij vele aanvallen betrokken. Prima dus. Dat Zambrotta een paar keer door kwam, kan je niet aan hem alleen verwijten.quote:Op donderdag 16 september 2004 16:44 schreef Suijk het volgende:
Sorry gras? Een geweldige wedstrijd?
Helemaal mee eens.quote:Op donderdag 16 september 2004 16:51 schreef Suijk het volgende:
Hard gewerkt is een vanzelfsprekendheid, geen criterium of iemand goed heeft gespeeld. Verder heb ik (vooral in europese wedstrijden) vaak van Pienaar genoten, dat ie echt goed was, dat miste ik nu nog. Maar dat komt wel weer terug, gewoon veel meer van dit soort wedstrijden spelen, dat is alleen maar goed.
Laten we het erop houden dat hij relatief goed was dan. Als je ziet wat bijvoorbeeld een Van der Vaart uitvoerde...quote:Op donderdag 16 september 2004 16:51 schreef Suijk het volgende:
Hard gewerkt is een vanzelfsprekendheid, geen criterium of iemand goed heeft gespeeld. Verder heb ik (vooral in europese wedstrijden) vaak van Pienaar genoten, dat ie echt goed was, dat miste ik nu nog. Maar dat komt wel weer terug, gewoon veel meer van dit soort wedstrijden spelen, dat is alleen maar goed.
Sonck ook.quote:Op donderdag 16 september 2004 16:49 schreef gras het volgende:
Hij heeft keihard gewerkt, stond overal en was bij vele aanvallen betrokken.
Pienaar is toch niet te vergelijken met spits Sonck. Overigens na vandaag lijkt het me wel duidelijk dat een nieuwe spits in de winterstop een vereiste is, wat een drama.quote:Op donderdag 16 september 2004 16:56 schreef Bayer het volgende:
[..]
Sonck ook.
Hij rende iedere keer keihard ergens heen, bij voorkeur daar waar de bal niet kwam.![]()
Ik vond Pienaar trouwens helemaal niet slecht, hij sleurde en sleepte maar werd gewoon ijzersterk verdedigd.
Nee natuurlijk niet, het ging over het werken. Het werken van Pienaar zag er op het eerste gezicht niet nuttig uit, dat was het wel. Sonck werkte ook hard, liep zich de tering, maar steeds verkeerd. Niet nuttig dus.quote:Op donderdag 16 september 2004 16:58 schreef gras het volgende:
Pienaar is toch niet te vergelijken met spits Sonck.
Duidelijk.quote:Overigens na vandaag lijkt het me wel duidelijk dat een nieuwe spits in de winterstop een vereiste is, wat een drama.
Tja, tekenend dat spits Sonck zich moet verlagen als Ajax-spits om te gaan lopen sleuren als een echte Dirkie Kuyt betaamd. Lijkt me niet bepaald de bedoeling. Maar Pienaar was echt goed bezig, jammer dat niet iedereen dat zo inziet.quote:Op donderdag 16 september 2004 17:01 schreef Bayer het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet, het ging over het werken. Het werken van Pienaar zag er op het eerste gezicht niet nuttig uit, dat was het wel. Sonck werkte ook hard, liep zich de tering, maar steeds verkeerd. Niet nuttig dus.
Ja, kwam door de zwakke opbouw. Van der Vaart en Sneijder speelden anoniem de eerste helft, terwijl zij juist degene waren die de ballen moesten opeisen.quote:Op donderdag 16 september 2004 17:15 schreef De_Ananas het volgende:
Jullie vergeten dat Sonck (vooral in de eerste helft) steeds de hoge bal aangespeeld kreeg en dan 1 tegen 3 stond...
Vond ik ook wel opvallend, maarja het was toch wel een erg zware wedstrijd. Niet vergelijkbaar met het aantal meters wat je aflegt tegen de gemiddelde HCE-club.quote:Op donderdag 16 september 2004 18:17 schreef Dentist het volgende:
En overigens: waarom waren er zoveel spelers die na 70 minuten kramp kregen?! Lijkt me toch niet echt normaal zo na een maandje of 2,5 voorbereiding...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |