Alsof er nog niet genoeg DVD-topics zijn...Er zijn natuurlijk veel te veel DVDs, en dan zijn ze ook nog eens veel te duur. Hierdoor kunnen wij, arme verslaafde consumenten, niet alles kopen wat we willen hebben. Althans: niet alles in één keer. Post dus in dit topic je toekomstige aankopen en de aankopen die je doet als je zojuist een erfenis van anderhalf miljard hebt gekregen. De echte DVD-sletten posten er natuurlijk ook hun rekeningnummer bij, voor eventuele gulle gevers.
Post in dit topic NIET DVD's die je wilt kopen maar nog niet uit zijn. Die mogen hier: Op welke DVD-releases wacht jij? . DVD die OOP zijn of iets dergelijks mogen hier natuurlijk wel gezellig geplaatst worden.Ik ga mijn organen verkopen voor:
![]()
Polanski Box met Chinatown, The Tenant en Rosemary's Baby. Natuurlijk, ik heb Chinatown al, maar dit boxje zal zo dondersgeil staan naast die box met het vroege werk van de heer in kwestie!
![]()
Oeh! En allemaal goed verzorgde versies. Als hiernaast volgend jaar die dikke Raging Bull SE naast staat, vergezeld van Taxi Driver, dan is dat een erg mooi rijtje.
![]()
De film is natuurlijk erg goed, maar deze uitgave is al helemaal hip. Verdomd hip zeg ik je!
![]()
Ah, wie wil er nou niet Bruce kont zien schoppen in perfecte beeldkwaliteit?
![]()
![]()
![]()
Ik weet erg weinig van deze films, behalve dat iedereen die ze heeft gezien ze geweldig vindt. En dat zijn er inmiddels nogal wat. Als principiele non-downloader zal ik ze 'helaas' op DVD moeten kopen, maar dan heb je ook wat!
![]()
Giftsets zijn natuurlijk altijd leuk. Zeker als de films ook nog een beetje goed zijn, en dat is hier het geval! Ik heb alleen nog 1 gezien, maar 2 schijnt minstens even goed te zijn. Fijne actie, perfect voor filmavondjes!
![]()
Ik vond het boek echt ontzettend goed, en de positieve recensies maken mij alleen maar benieuwder naar de film. Hebbeh!
Nou, dat was mijn (natúúrlijk ingekorte) wishlist. Nu jullie! Plaatjes zijn natuurlijk een pré.
En nu: wil er iemand misschien een niertje kopen? Twintig euro, vijftien, tien? Heerlijk vers!