4 inmiddels.quote:Op donderdag 16 september 2004 09:16 schreef The_Hives het volgende:
1-0 gewonnen van HAL344386883486
Had je je basis opgesteld of ben ik zo slecht![]()
wel een speler van 25 voor 5 weken geblesseerd.
buitenlanders uitnodigen, en instellen dat jij thuisspeelt.quote:Op donderdag 16 september 2004 09:17 schreef komrad het volgende:
zou het niet weten, hoe krijg je een internationale friendly met een thuiswedstrijd voor elkaar?
ja hoor, ik heb een keer een 4e klasser uit het buitenland gehad, terwijl hij wist dat het hem geld zou kosten.quote:Op donderdag 16 september 2004 09:29 schreef komrad het volgende:
Ja dat snap ik maar daar trapt toch niemand in
ongeveer 1000, 1100...quote:Op donderdag 16 september 2004 08:48 schreef R_B het volgende:
Vandaag een oefenpot geregeld tegen iemand uit: Magyarország
Welk land is dat...![]()
Ben benieuwd....of dat wat cash gaat opleveren..(het is bij mij thuis namelijk)
Als je normaal rond de 500 supporters voor een friendly thuis hebt...hoeveel zouden er dan bij een int. friendly komen? 3000 ofzo?
Magyarország is Hongarije...quote:Op donderdag 16 september 2004 08:48 schreef R_B het volgende:
Vandaag een oefenpot geregeld tegen iemand uit: Magyarország
Welk land is dat...![]()
Ben benieuwd....of dat wat cash gaat opleveren..(het is bij mij thuis namelijk)
Als je normaal rond de 500 supporters voor een friendly thuis hebt...hoeveel zouden er dan bij een int. friendly komen? 3000 ofzo?
EN die vlaggetjes bij 'club page' sparen is zoiezo leukquote:Op donderdag 16 september 2004 09:41 schreef Gabberhead het volgende:
[..]
Magyarország is Hongarije...
En ik speel de laatste tijd (buiten de Fok!cup) alleen maar oefenpotten tegen buitenlanders. Zo kom je nog eens wat leuke landen tegen
wat voor vlaggetjes?quote:Op donderdag 16 september 2004 09:42 schreef qyn het volgende:
[..]
EN die vlaggetjes bij 'club page' sparen is zoiezo leuk![]()
Als je in Hattrick bij 'more info about team' (dat uitklapmenu rechts) naar 'club page' gaat, zie je vlaggetjes :')quote:Op donderdag 16 september 2004 09:46 schreef The_Hives het volgende:
[..]
wat voor vlaggetjes?
ik kan op school niet op irc komen, klote als je een vraag hebt
)
ik ziet hetquote:Op donderdag 16 september 2004 09:52 schreef qyn het volgende:
[..]
Als je in Hattrick bij 'more info about team' (dat uitklapmenu rechts) naar 'club page' gaat, zie je vlaggetjes
Wat is verstandiger qyn:quote:Op donderdag 16 september 2004 09:52 schreef qyn het volgende:
- ja Hives ik heb toch niets te doen-
Hmm, zijn vleugelaanval is wel flink zwakker dan zijn centrale aanval (als in meer dan een vol niveau) .. Je zou een vleugelspeler naar het midden kunnen overwegen; maar het is ook een optie om met 2 centrale verdedigers te werken en een wing-back naar het middenveld te zetten..quote:Op donderdag 16 september 2004 09:57 schreef The_Hives het volgende:
[..]
Wat is verstandiger qyn:
tegenstander speelt 3-5-2 met centrumaanval. Vleugel middenvelders staan dus naar binnen opgesteld.
Ik speel uiteraard ook 3-5-2. Zal ik mijjn verdedigers dan op verdedigend instellen. Of zaal ik die naar binnen laten spelen?
thnx voor de goede analysequote:Op donderdag 16 september 2004 10:16 schreef qyn het volgende:
[..]
Hmm, zijn vleugelaanval is wel flink zwakker dan zijn centrale aanval (als in meer dan een vol niveau) .. Je zou een vleugelspeler naar het midden kunnen overwegen; maar het is ook een optie om met 2 centrale verdedigers te werken en een wing-back naar het middenveld te zetten..
Ik denk wel dat je je centrale verdediging iets omhoog moet krikken; zwak (hoog) aanval tegen zwak (laag) centrale verdediging geeft hem meer kans om te scoren.. Gaat spannende wedstrijd worden![]()
(maar ik zelf zou dus eerder kiezen voor 2 centrale verdedigers en een vleugel op defensive, ipv twee wing backs naar het midden te zetten. Zijn linkeraanval is het zwakst, dus ik zou je rechter wing-back hiervoor opofferen).
ja.quote:Op donderdag 16 september 2004 10:25 schreef komrad het volgende:
Wat een analyses allemaal, halen jullie dat allemaal uit zijn vorige wedstrijdrapporten?
3-4-3 bedoel ik uiteraardquote:Op donderdag 16 september 2004 10:34 schreef komrad het volgende:
dat snap ik maar, 3-4-4 is 1 iemand te veel op het vled als je nog wel een keeper wil opstellen
Jah, zo dusquote:Op donderdag 16 september 2004 10:24 schreef The_Hives het volgende:
[..]
thnx voor de goede analyse
Dus volgens jou : rechter wingback dan als extra middenvelder, en linker wingback op verdedigend, met 2 centrale verdedigers.
Ik speel trouwens mots. Waarschijnlijk doet hij dat ook, omdat het voor het te gevaarlijk is om dit tegen de nummer 1 te doen. ondanks dat ik van de nummer 1 gewonnen heb. Zij hebben een verschil van 3 punten, dus zal hij ze van mij moeten pakken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |