Huis Singh Varma onder de hamer
Uitgegeven: 31-8-2001 14:25
Laatst gewijzigd: 31-8-2001 14:55
NOOTDORP - Van Lanschot Bankiers gaat het huis van Tara Singh Varma veilen. Dat heeft de advocaat van Singh Varma vrijdag bekendgemaakt. De oud-politicus van GroenLinks, in opspraak omdat ze een dodelijke ziekte zou hebben geveinsd, heeft een schuld van 4,5 ton bij de vermogensbeheerder.
Voor het huis van Singh Varma in Amsterdam staat een bord waarop de veiling wordt aangekondigd. Die zou begin oktober moeten plaatsvinden.
Volgens R. Dhalganjansing, die het voormalige Tweede-Kamerlid van GroenLinks sinds 20 juli vertegenwoordigt, heeft Van Lanschot onrechtmatig gehandeld. "Contractueel mocht er op haar pinpas en creditcard in totaal een bedrag van 200.000 opgenomen worden. Dat heeft de bank laten oplopen tot 4,5 ton."
De administratie van Singh Varma is de laatste twee jaar behoorlijk verwaarloosd, aldus de advocaat. "Maar dan hadden ze moeten ingrijpen toen bijvoorbeeld de 250.000 gulden was bereikt."
Volgens Dhalganjansing hebben enkele mensen die bij zijn cliėnt inwoonden, gebruik gemaakt van de pasjes. "Er waren weken bij dat er 10.000 gulden verdween."
quote:Gebeurt iedereen die niet aan zijn verplichtingen voldoet.
Op vrijdag 31 augustus 2001 15:25 schreef links234 het volgende:
Lullig voor haar. Uit je huis gekickt worden gun ik niemand.
quote:Dat betekend nog niet dat ik dat iemand ook gun!
Op vrijdag 31 augustus 2001 15:38 schreef Eightball het volgende:[..]
Gebeurt iedereen die niet aan zijn verplichtingen voldoet.
quote:Stel je voor dat je 4.5 ton aan iemand leende, genoeg om een huis van te kopen, en het niet terugkreeg...
Op vrijdag 31 augustus 2001 15:58 schreef Sony het volgende:[..]
Dat betekend nog niet dat ik dat iemand ook gun!
Het klopt niet wat ze gedaan heeft en de redenen die haar advocaat nu aanvoerd zijn natuurlijk ook bullshit, maar toch.... uit je huis gezet...... stel je een voor joh... brrr moet er niet aan denken!
quote:Dat maakt niets uit, het gaat hier bovendien over d'r creditcard en pinpas. Dat de bank het heeft laten oplopen tot meer dan 2 keer het bedrag dat ze in het rood kon is toch echt een blunder van die bank. Die had gewoon Nee moeten zeggen toen de 2 ton was bereikt. Volgens mij hoort iemand bij die bank dan ook stevig op zijn sodemieter te krijgen, al heeft van Landschot natuurlijk het geluk dat die hele affaire net geweest is.
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:04 schreef MacBeth het volgende:[..]
Stel je voor dat je 4.5 ton aan iemand leende, genoeg om een huis van te kopen, en het niet terugkreeg...
Maar goed, ik gun het niemand om door zo'n hel te moeten gaan.
quote:Lullig voor de mensen wie ze niet betaald heeft, dat gun ik niemand.
Op vrijdag 31 augustus 2001 15:25 schreef links234 het volgende:
Lullig voor haar. Uit je huis gekickt worden gun ik niemand.
Nu zijzelf nog.
Zing Varma.
quote:Arme Bank. Die zielige banken zijn zo arm en hulpbehoevend!
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:12 schreef Ron_Jeremy het volgende:[..]
Lullig voor de mensen wie ze niet betaald heeft, dat gun ik niemand.
quote:Laten we allemaal dan de bank maar niet gaan betalen. Goed idee.
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:19 schreef links234 het volgende:[..]
Arme Bank. Die zielige banken zijn zo arm en hulpbehoevend!
Laten we beginnen met jouw loon niet aan de bank uit te betalen.
quote:*Biedt een denkbeeldig geeltje*
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:16 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
"Huis Singh Varma onder de hamer"Nu zijzelf nog.
Ik kan nog wel iemand gebruiken om verhaaltjes te vertellen voor het slapen gaan.
[Dit bericht is gewijzigd door Ron_Jeremy op 31-08-2001 16:47]
quote:Geniet allen weer van de standaardonelinemail van Links123, als reactie op alle posts die niet in zijn eigen beklemmende linkse straatje valt.
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:19 schreef links234 het volgende:[..]
Arme Bank. Die zielige banken zijn zo arm en hulpbehoevend!
Vermoeiend hoor.
quote:GO RON GO RON
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:12 schreef Ron_Jeremy het volgende:[..]
Lullig voor de mensen wie ze niet betaald heeft, dat gun ik niemand.
quote:*Slagroomtaart pakt en op Links234 mikt*
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:45 schreef bluesparkle het volgende:[..]
GO RON GO RON
quote:Komt zij weer aan met haar standaard idioterie. Get a life.
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:44 schreef B.R.Oekhoest het volgende:[..]
Geniet allen weer van de standaardonelinemail van Links123, als reactie op alle posts die niet in zijn eigen beklemmende linkse straatje valt.
Vermoeiend hoor.
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:44 schreef B.R.Oekhoest het volgende:[..]
Geniet allen weer van de standaardonelinemail van Links123, als reactie op alle posts die niet in zijn eigen beklemmende linkse straatje valt.
Vermoeiend hoor.
Het is de waarheid.
Zijn er nog mensen die een inhoudelijke mening over dit onderwerp hebben, i.p.v. elkaar vliegen af te vangen?
quote:Jawel.
Op vrijdag 31 augustus 2001 16:52 schreef golfer het volgende:Zijn er nog mensen die een inhoudelijke mening over dit onderwerp hebben, i.p.v. elkaar vliegen af te vangen?
Bijvoorbeeld dat ze er bij Van Lanschot kennelijk een beroerde kredietbewaking op nahouden. Eigen schuld dikke bult
Als dat huis dan toch verkocht moet worden laat ze de opbrengst dan maar storten op de rekenening van al die organisaties die Singh Varma belazerd heeft.
quote:Dat viel me ook op. Pure anti-reclame voor zo'n bank natuurlijk.
Op vrijdag 31 augustus 2001 17:01 schreef Purno het volgende:[..]
Jawel.
Bijvoorbeeld dat ze er bij Van Lanschot kennelijk een beroerde kredietbewaking op nahouden. Eigen schuld dikke bult
quote:Zeker weten. Natuurlijk geen anti-reclame voor de dader, Singh Varma, die is het slachtoffer van de imperialistische banken! Bah!
Op vrijdag 31 augustus 2001 17:03 schreef links234 het volgende:[..]
Dat viel me ook op. Pure anti-reclame voor zo'n bank natuurlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |