nou kijk, kwaliteit heeft nog steeds een prijs (helaas jaquote:Op zaterdag 11 september 2004 13:41 schreef Razzerr het volgende:
Bliep
Ja, dat dacht ik ook al eigenlijk. Ik zat ook te denken aan zo'n ¤100/150, maar toen ik deze tegen kwam dacht ik, dat moet ik toch even vragenquote:Op zaterdag 11 september 2004 14:02 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
nou kijk, kwaliteit heeft nog steeds een prijs (helaas ja). Ik denk dat je beter iets van 100-200 euro kan kopen, dan heb je iig iets wat ergens naar klinkt.
Verder zijn er tig topic hierover (hoewel de meeste electrisch zijn denk ik) en is het voor jou helemaal handig een gitaarwinkel binnen te wandelen met je vraag.
Dan kan de verkoper je uitleggen en laten zien/horen waar je op moet letten en kom je al snel met iets redelijkers naar buiten dan die van 49,-
Tuurlijk kan dat..........maar deze is al een x aantal jaar oud. En is nog in perfecte staat.quote:Op zaterdag 11 september 2004 12:58 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Daar kan je een nieuwe voor krijgen![]()
Het grote verschil zijn de snaren, nylon en staal, dus met staal krijg je heel andere sound, met nylon meer klassiekquote:Op zaterdag 11 september 2004 16:26 schreef Razzerr het volgende:
Vooral een beetje pop ja. Maar wat is precies het verschil in sound tussen een spaanse en een western gitaar?
Ik kan trouwens van een vriend van mij waarschijnlijk een 2e handsje kopen, dus dan kan ik daar mee beginnen.
Ow dus je wilt er niet voor reizenquote:Op zaterdag 11 september 2004 16:58 schreef Marczilla het volgende:
[..]
Tuurlijk kan dat..........maar deze is al een x aantal jaar oud. En is nog in perfecte staat.
In Leiden en omgeving is er geen enkele winkel "die ik ken" die Gibson SG verkopen. Wel de Epiphone versie, en de Gibson Faded "niet afgelakt". Maar die wil ik niet. Ik wil Een echte en niet een of ander B merk versie. Of een afgetrapte kut plank.
+ western heeft een smallere hals, das misschien wel makkelijk in het begin.quote:Op zaterdag 11 september 2004 19:19 schreef Prep2Fight het volgende:
[..]
Het grote verschil zijn de snaren, nylon en staal, dus met staal krijg je heel andere sound, met nylon meer klassiek
Je koopt zo'n ding maar weet niet wat je er mee moet spelen?quote:Op zaterdag 11 september 2004 22:24 schreef Alter_Ego het volgende:
ik heb die zwarte
Ik heb net een octaver pedaal van boss, maar weet iemand nog leuke nummer voor een octaver?
Inderdaadquote:Op zaterdag 11 september 2004 20:32 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
+ western heeft een smallere hals, das misschien wel makkelijk in het begin.
Audioslave Like a stone, dat stuk solo....... maar je hebt natuurlijk gewoon een in en uitschakelbare octaver, en geen expressie pedaal.... dan gaat dit niet volgens mij. De solo van The Anthem van Marcel Coenen kun je eens proberen, die kun je gewoon spelen met een in- en uitschakelbare octaver....quote:Op zaterdag 11 september 2004 22:24 schreef Alter_Ego het volgende:
ik heb die zwarte
Ik heb net een octaver pedaal van boss, maar weet iemand nog leuke nummer voor een octaver?
Ik ga hem in Amersfoort halen.........dus reizen is het probleem niet.quote:Op zaterdag 11 september 2004 20:30 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Ow dus je wilt er niet voor reizenzeg dat dan, in eindhoven zijn ze altijd present. Btw bedoel je echt een flightcase of een case? die zit er toch altijd wel bij, bij een gibson.
Wel een mooi dingetje.quote:Op zondag 12 september 2004 09:29 schreef Gitarist het volgende:
De verkoper van die DeArmond heeft hem laten maken en wat bleek, er zat een draadje los in het niet werkende element. Nu doet hij het dus weer.
Nu is het volgende probleem, hoe komt ik aan zo'n slagplaat, want die heeft hij niet meer om de een of andere reden.
[afbeelding]
Het gaat hier om een slagplaat die niet vastgemonteerd is op het bovenblad, maar die "zweeft"
quote:Op zondag 12 september 2004 12:18 schreef Marczilla het volgende:
[..]
1
En er zijn altijd winkels of mensen die ze goedkoper hebben...........als ik me daar druk om moet gaan maken dan kan ik helemaal niets meer kopen. En ik ben gelukkig niet zo'n ontiegelijke hollander die stad en land afstruind voor een gitaar waarbij het benzine verbruik hoger is dan de prijs die ik uiteindelijk voor een gitaar moet betalen."ga btw met de trein".![]()
2
En daarbij vind ik service ook een belangrijk punt qua verkoop. Ik ga liever naar een wat duurdere winkel met een goede en persoonlijke service. Inplaats naar een Rock Palace / Feedback "van die plug and play winkels" waar het net een fuckin' supermarkt lijkt. En waarbij je ook zo wordt behandeld. Ik luister liever naar advies ipv naar verkoop praat.
Is dat niet gewoon een delay???? Kan er niet echt een octaver in ontdekken.quote:Op zondag 12 september 2004 11:58 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Audioslave Like a stone, dat stuk solo.......
De solo is met een expressie pedaal, en hij drukt em bij elke toon 1 octaaf omhoog met een enorme delay erop.. dus niet de intro riff he....quote:Op zondag 12 september 2004 13:03 schreef Marczilla het volgende:
[..]
Is dat niet gewoon een delay???? Kan er niet echt een octaver in ontdekken.
Intro is een Chorus btw.quote:Op zondag 12 september 2004 13:19 schreef Ibanez het volgende:
[..]
De solo is met een expressie pedaal, en hij drukt em bij elke toon 1 octaaf omhoog met een enorme delay erop.. dus niet de intro riff he....
Dat was volgens mij ook de traditionele Octaver (mn. de Boss stompbox is erg populair). Eigenlijk gewoon een pitchshifter die ze op intervallen van één of twee octaven vast hebben gezet natuurlijkquote:Op zondag 12 september 2004 13:31 schreef Marczilla het volgende:
Ik versta namelijk onder een octaver.......een pedaal dat je sound doubled en vervolgens een ocraaf onder of boven je oorspronkelijke toon plakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |