Jepquote:Op zondag 5 september 2004 12:28 schreef mordradead het volgende:
heb je pop nu pas uitgevonden
daarom heb ik hem ook gekochtquote:Op zondag 5 september 2004 12:40 schreef Notorious_Roy het volgende:
PoP MOET je gespeeld hebben, tis onzettend goed. Ik kijk nu al uit naar eind November, dan ligt deel 2 in de winkel
Hmmm, ik krijg 9 september salaris, misschien kan ik em dan samen met Burnout 3 en Beyond Good And Evil ofzo kopenquote:Op zondag 5 september 2004 12:40 schreef Notorious_Roy het volgende:
PoP MOET je gespeeld hebben, tis onzettend goed. Ik kijk nu al uit naar eind November, dan ligt deel 2 in de winkel
Beyond Good and Evilquote:Op zondag 5 september 2004 12:44 schreef Rahl het volgende:
[..]
Hmmm, ik krijg 9 september salaris, misschien kan ik em dan samen met Burnout 3 en Beyond Good And Evil ofzo kopen
ik heb er nog meer:quote:Op zondag 5 september 2004 12:40 schreef Rahl het volgende:
[..]
gamedoosjes van vroeger
Ik vond hetzelfde, BG&E was leuk, onterecht slecht verkocht, maar het was niet de supergame die sommige sites ons beloofdequote:Op zondag 5 september 2004 12:49 schreef rockstah het volgende:
beyond good and evil vond ik dan weer minder. altans, zodra je naar de slaughterhouse moet en eerst allemaal kutzooi met je hovercraft moet doen om daar te komen
en dat sneaken word ook kut na een tijdje.
maar voor zolang het duurde heb ik van het spel genoten
Ik heb toch geen miskoop gedaan hehquote:Op zondag 5 september 2004 12:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik vond hetzelfde, BG&E was leuk, onterecht slecht verkocht, maar het was niet de supergame die sommige sites ons beloofde
ik doe het liever in het echtquote:Op zondag 5 september 2004 12:51 schreef RaymanNL het volgende:
Ik vind BG&E echt een Capibar spel, van je meot foto's maken! En je kiunt een digitale zoom lens kopen
Nee zeker nietquote:Op zondag 5 september 2004 12:53 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ik heb toch geen miskoop gedaan heh
Hoor hem... Wel porno kijken, maar foto's maken doet ie liever in het echtquote:Op zondag 5 september 2004 12:54 schreef capibar het volgende:
[..]
ik doe het liever in het echt![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |