Goed manquote:Op vrijdag 15 oktober 2004 21:22 schreef barrymel het volgende:
ik heb Woensdag een controle gehad en het zag er allemaal goed uit vertelde de arts, ik kan nu met links en rechts 133 procent zien
http://www.eyeqvision.nl/quote:Op maandag 18 oktober 2004 10:41 schreef zenabi het volgende:
wat is het adres of internet adres van deze dokter
ik zit er ok sterk aan te denken maar in Groningen kost het ongeveer 4000,- euro
ja het is echt geweldigquote:Op maandag 18 oktober 2004 11:21 schreef Nuek het volgende:
[..]
Goed manIk kan me heel goed voorstellen dat je daar heel blij mee bent.
Moeten die ooit nog eens vervangen worden eigenlijk?
Hebben ze je daar goed over ingelicht? Het is nl. altijd moeilijk ogen te opereren die al littekenweefsel bevatten (ik spreek uit ervaring). Dat moet je natuurlijk niet tegenhouden om het te doen. Ik vind het gaaf dat het kanquote:Op maandag 18 oktober 2004 11:58 schreef barrymel het volgende:
als het goed is blijven ze mijn hele leven zitten, misschien als de sterkte ver achteruit gaat dat ik ze vervang, maar ja dat zie ik dan wel weer![]()
volgens de arts was het makkelijk te vervangen, Laseren is niet ongedaan te maken, implantlenzen welquote:Op maandag 18 oktober 2004 12:13 schreef Nuek het volgende:
[..]
Hebben ze je daar goed over ingelicht? Het is nl. altijd moeilijk ogen te opereren die al littekenweefsel bevatten (ik spreek uit ervaring). Dat moet je natuurlijk niet tegenhouden om het te doen. Ik vind het gaaf dat het kan
als je het geld er voor hebt moet je het gewoon doenquote:Op maandag 18 oktober 2004 12:20 schreef DrXLTrouble het volgende:
Ik ben blij dat het zo goed gaat, ikzelf twijfel al een tijdje om het te laten doen en dan helpen zulke verhalen zeker om een keus te maken.
Misschien kan je eens langs de oogarts, die kan je vast een heleboel vertellen over dit soort dingen.quote:Op maandag 7 maart 2005 23:59 schreef lesley het volgende:
even een vraagje, weet iemand of die lenzen inplanteren ook kan als je een sterke cillinder hebt?
ik heb namelijk aangeboren nystagmus (me ogen trillen constant heel erg) en laser is dan eenz eer riskante optie
http://www.eyeqvision.nl/quote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:47 schreef lesley het volgende:
helaas is de kennis van mijn oogarts niet zo uitgebreid
Misschien eens informeren of er een andere oogarts is die er wel meer vanaf weet. Of misschien zo'n centrum waar ze de behandelingen doen bellen of mailen en om informatie vragen specifiek mbt nystagmus...quote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:47 schreef lesley het volgende:
helaas is de kennis van mijn oogarts niet zo uitgebreid
Ikke lekker met mijn zachte lenzen 175%quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 21:22 schreef barrymel het volgende:
ik heb Woensdag een controle gehad en het zag er allemaal goed uit vertelde de arts, ik kan nu met links en rechts 133 procent zien
175%? Alleen bij het idee word ik al naarquote:Op woensdag 7 september 2005 19:38 schreef 8PacK het volgende:
[..]
Ikke lekker met mijn zachte lenzen 175%![]()
![]()
gewoon implantlenzen dus nemenquote:Op donderdag 24 augustus 2006 23:23 schreef Syrena het volgende:
Ik zie dit topic, denk, interessant...
En kom ineens een post van mezel tegen uit 2004
Overigens heb ik met lenzen en bril ook al last van het "halo"effect om lampen heen, vooral in het donker autorijden is klote. Met lenzen heb ik er wel iets meer last van.
En ik ben die krengen zoooooo zatik heb alweer een week lang superdroge ogen. Laseren durf ik eigenlijk niet....zucht...
Laat ik nog twee mogelijke complicaties opnoemen, ontstekingen en afstotingsverschijnselen van de lens. Als dat gebeurt is het dus afgelopen met goed zien.quote:Op zondag 5 september 2004 12:41 schreef barrymel het volgende:
Wat fout kan gaan is dat de geimplanteerde lens niet recht voor je oog zit, maar scheef/te hoog of te laag. Dat merk je dat snel genoeg, en wordt met een 2e operatie de lens als nog recht gelegd.
dat dusquote:Op zaterdag 30 september 2006 03:01 schreef wonderer het volgende:
Ik wist niet eens dat dit bestond... Voorlopig nog geen geld voor maar wel iets om in de gaten te houden.
Geluk gehad? Je doet of minstens 75% van de operaties mislukt, ofzo...quote:Op zaterdag 30 september 2006 02:46 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ow wacht, beetje mosterd na de maaltijd.Ts heeft geluk gehad zo te lezen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |