abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 1 september 2004 @ 13:22:00 #1
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21682257
* Fok! Movie Trivia - 2004

Spelregels

Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.

Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten. Wanneer iemand aangeeft dat hij weggaat na het beantwoorden van een vraag, mag er natuurlijk meteen een andere vraag gesteld worden.

Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereidt om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.

Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.

Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.

Vragen
Je mag vragenstellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden, moeten al je antwoorden in dezelfde post staan om goedgekeurd te kunnen worden.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic

Spoilertag
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.

Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurt is, wordt het punt niet toegekend.

Ranking
Deze zal Gorro aan het begin van elk topic bekend maken, mits hij het topic ook opent natuurlijk of edit.

IRC-Kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, gezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.

Slowchat
Met de komst van een apart slowchat-topic (Fok! Movie Trivia - Slow/FastChat-topic #10) is slowchat in dit topic, net als in alle andere topics in FTR niet meer toegestaan. Een grappige opmerking mag natuurlijk altijd, maar ga geen hele gesprekken meer voeren. Indien nodig kunnen reacties weggemodereerd worden.

Openingspost
Zoals valt te zien is er een duidelijke eenheid in de vorm van de OP's binnen deze topicreeks. Voor het gemak van jullie én anderen, heeft InTrePidIvity een kant-en-klare openingspost gemaakt, waarbij je alleen nog even de topictitel hoeft in te vullen en de gestelde/nog te stellen vraag! Verder kan je deze gewoon kopiëren vanaf InTre's geweldige OP-sjabloon

De vraag

Welke film?

The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  woensdag 1 september 2004 @ 13:23:44 #2
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21682299
Namby-pamby -> Det. Insp. Derek Grim

Heeft niets met het antwoord te maken.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  woensdag 1 september 2004 @ 13:28:09 #3
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21682413
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_21682601
Death in Venice
  woensdag 1 september 2004 @ 13:40:31 #5
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21682686
quote:
Op woensdag 1 september 2004 13:36 schreef Neleos het volgende:
Death in Venice
Dirk Bogarde

Neleos +1
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_21682802
Ik ben blij.
Maar ik ga d'r zo van door dus iemand anders mag iets verzinnen
  woensdag 1 september 2004 @ 13:58:19 #7
21255 GFP
I'm H2O intoLerant...
pi_21683049
quote:
Op woensdag 1 september 2004 13:47 schreef Neleos het volgende:
Ik ben blij.
Maar ik ga d'r zo van door dus iemand anders mag iets verzinnen
Ik heb het te druk
You're probably wondering where you are. I'll tell you where you might be. You might be in the room that you die in. Up until now, you've simply sat in the shadows. So, you're going to watch yourself die today, Adam. Or do something about it.
pi_21683217
ik heb toch nog een tvp nodig, dus ik zal wel een vraag stellen
  woensdag 1 september 2004 @ 14:27:31 #12
30408 California
Ondergewaardeerd mysterie.
pi_21683710
't Is dat ik wegmoet.
The short weekend begins with longing...
  woensdag 1 september 2004 @ 15:06:08 #13
100654 Ket_Ais
"I'm not a toy"
pi_21684591
Amanda Peet? Maar ik denk eigenlijk wel dat de dame in kwestie een stukkie ouder is.
Maar onder het mom van laat ik eens wat opgooien...
I used to be a schizofrenic but we're OK now
pi_21684615
quote:
Op woensdag 1 september 2004 15:06 schreef Ket_Ais het volgende:
Amanda Peet? Maar ik denk eigenlijk wel dat de dame in kwestie een stukkie ouder is.
Maar onder het mom van laat ik eens wat opgooien...
foto's komen ergens uit de 60's
  woensdag 1 september 2004 @ 15:30:05 #16
100654 Ket_Ais
"I'm not a toy"
pi_21685141
Is het een Francaise?
I used to be a schizofrenic but we're OK now
pi_21685264
quote:
Op woensdag 1 september 2004 15:30 schreef Ket_Ais het volgende:
Is het een Francaise?
je zou het zeggen, maar nee.
ze heeft wel een franse vader van haar kinderen
  woensdag 1 september 2004 @ 16:38:55 #18
30408 California
Ondergewaardeerd mysterie.
pi_21686599
Charlotte Rampling.
The short weekend begins with longing...
pi_21688211
quote:
Op woensdag 1 september 2004 16:38 schreef California het volgende:
Charlotte Rampling.
califo +1
  woensdag 1 september 2004 @ 17:57:47 #20
30408 California
Ondergewaardeerd mysterie.
pi_21688278
.

Wie schreef de muziek van de laatste 4 films van M. Night Shyamalan?

Ik moet weer weg, dus als je 't goed denkt te hebben mag je doorgaan .
The short weekend begins with longing...
pi_21688876
Hans Zimmer?
pi_21690915
ik weet niet hoelang califo weg blijft, maar dit antwoord is fout. ik heb t namelijk opgezocht
pi_21691986
James Newton Howard
Let's check out that wave, before it checks out us!
pi_21692220
quote:
Op woensdag 1 september 2004 20:39 schreef granuaile het volgende:
James Newton Howard
lijkt me goed, stel maar een nieuwe
pi_21692307
niet zo'n moeilijke dit keer:
noem de belgische variant van de nederlandse film all stars en zijn vervolg!
Let's check out that wave, before it checks out us!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')