Dit soort mensen moet 'n 24uurs ban krijgen man.quote:Op donderdag 14 april 2005 13:08 schreef t0n het volgende:
Laat nou t0n.
Waarom? Omdat ze niet van plasticfantastic houden? Zo'n extreem grote uitlaat valt nou eenmaal niet bij iedereen in de smaak.quote:Op vrijdag 15 april 2005 11:54 schreef t0n het volgende:
[..]
Dit soort mensen moet 'n 24uurs ban krijgen man.
PTA is vrij serieus, voor kachelpijp opmerkingen mag je naar ONZ.'
Damn, ik zou 'n goeie mod zijn
De manier waarop.quote:Op vrijdag 15 april 2005 12:12 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Waarom? Omdat ze niet van plasticfantastic houden? Zo'n extreem grote uitlaat valt nou eenmaal niet bij iedereen in de smaak.![]()
Je diff naar de tief. eerst maar de olie verversenquote:Op woensdag 20 april 2005 20:52 schreef supraluc het volgende:
Hallo,
ik heb een supra van 89 op het oog. Het gaat om een 3.0 liter zonder turbo.
De wagen heeft 137000 km en verkeert in bijna perfecte staat, enkel de achteras maakt een vrij luid zoemend geluid.
Iemand enig idee wat dit kan zijn?
De prijs is 2500 euro, is dit een correcte prijs?
Alvast bedankt
ik begreep dat het daar juist slechter isquote:Op donderdag 21 april 2005 11:26 schreef Jofunu-kun het volgende:
Zo te zien sta je erg ver over dat randje, dus die lip is volgensmij je eigen schuld..
Dat asfalt in de USA he, is dat nou zo veel beter dan hier in NL?
HRE 545Rquote:Op vrijdag 22 april 2005 17:46 schreef Furb het volgende:
dude, welk merk velgen hebbei eronder liggen?? zijn wel mega sexy!! zoiets zoek ik voor mijn rx7
slechter jaquote:Op vrijdag 22 april 2005 17:51 schreef Threepio het volgende:
[..]
ik begreep dat het daar juist slechter is
Nooit opgevallen dan, misschien in New York City, maar goed daar liggen de straten toch altijd open.quote:
Hier in Florida schijnt het wel mee te vallen, hoewel ik de hoeveelheid potholes toch fors vind. Ik was laatst in San Diego en dat was huilen met de pet op. De wegen in Louissiana zijn meer gat dan weg. Andere staten zou ik niet weten.quote:Op zaterdag 23 april 2005 12:50 schreef Spyronius het volgende:
[..]
Nooit opgevallen dan, misschien in New York City, maar goed daar liggen de straten toch altijd open.
komt omdat de supra MKIV meer is dan een auto.... het is een kunstwerk!quote:Op vrijdag 22 april 2005 18:06 schreef MrX1982 het volgende:
wow wat een vette wagen zeg![]()
![]()
en ik houd niet eens van Japanse auto's
ik weet en dat weet jij ook, dat een aparte auto als hobby geld mag kosten!quote:Op zaterdag 23 april 2005 05:52 schreef StefanP het volgende:
[..]
HRE 545R
http://www.hrewheels.com/welcome/
Schrik niet van de prijzen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |