EL_REYquote:Op maandag 23 augustus 2004 10:26 schreef EL_REY het volgende:
En waarom natuurlijk!
Voor onze "tinus" zit het wielrennen erop, ze heeft haar racefiets aan de wilgen gehangen en ik denk dat dit een trend wordt die vele mensen zullen gaan volgen. Voorspel hier dus je vermoedens.
Ik denk als eerste Inge de Bruin, ze zal gaan stoppen en zal zich compleet gaan richten op het aanprijzen van tandpasta..
Ik moet het tot donderdag hier uithouden in GC maar dat zal wel lukken!quote:Op maandag 23 augustus 2004 10:29 schreef R-AdIoAcTiVe het volgende:
[..]
EL_REY![]()
Je leeft nog![]()
Ik denk Pieter vd Hoogenband.
Die heeft toch wel genoeg baantjes getrokken. Nietwaar?
Hij zal wel in een of andere Sanex reclame komen. En zal zich verder voeden met wat lintjes door knippen. En openingen.
Ik moet tot donderdag wachten tot mijn TO ban op word geheven. En ik heb nu al paniek aanvallen :')quote:Op maandag 23 augustus 2004 10:31 schreef EL_REY het volgende:
[..]
Ik moet het tot donderdag hier uithouden in GC maar dat zal wel lukken!![]()
Doe ze maar de groeten in ONZ
ik wil zo graag posten in ONZ maar ook ik moet wachten tot donderdagquote:Op maandag 23 augustus 2004 10:34 schreef R-AdIoAcTiVe het volgende:
[..]
Ik moet tot donderdag wachten tot mijn TO ban op word geheven. En ik heb nu al paniek aanvallen![]()
Het is trouwens super saai daar vandaag
GC is GEEN substituut voor Onzin als je daar een ban hebtquote:Op maandag 23 augustus 2004 10:31 schreef EL_REY het volgende:
Ik moet het tot donderdag hier uithouden in GC maar dat zal wel lukken!![]()
wie zegt dat danquote:Op maandag 23 augustus 2004 13:13 schreef calvobbes het volgende:
[..]
GC is GEEN substituut voor Onzin als je daar een ban hebt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |