Dacht ik ook ja... Volgens mij klopt er niets van dat bericht.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 15:22 schreef JaWi het volgende:
Zlatan heeft toch laatst zijn contract verlengd, met een salarisverhoging, waardoor Ajax hem niet transfervrij kwijt zou raken
2006quote:Op donderdag 26 augustus 2004 15:24 schreef komrad het volgende:
hij heeft een contract tot zomer 2005
Bij deze de bevestiging. Onzin bericht dus.quote:AJAX VERBETERT CONTRACTEN
04-08-2004, 10:05
Ajax heeft dinsdag overeenstemming bereikt met Zlatan Ibrahimovic, Maxwell en Johnny Heitinga over nieuwe contractvoorwaarden. Ibrahimovic en Maxwell zijn ook met het nieuwe contract tot medio 2006 aan Ajax verbonden, maar zij gaan er financieel op vooruit. Heitinga is bovendien bereid zijn contract met een seizoen te verlengen tot medio 2008.
Dat laatste zou ik idd niet prettig vinden, maar dat is logisch lijkt me, jij zou hem ook niet bij PSV of Feyenoord willen zienquote:Op donderdag 26 augustus 2004 14:02 schreef twi het volgende:
[..]
Hij is nog een superheld, zie 'm liever nooit vertrekken, maar je moet ook een beetje aan de toekomst denken. Of ben je bang dat Ajax zich zal mengen in de strijd om Tevez?
Denk dat ze wel met een bod van rond de 18 a 20 miljoen gaan komen. Want ze willen hem echt graag hebben, als ik de berichten moet geloven.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 15:33 schreef komrad het volgende:
maar blijft de vraag, wat bied as roma voor zlatan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |