Hij hoort het toch niet...quote:N.B.: Hazes-haters moeten dit maar snel weer wegklikken voordat ze hun gal komen spuwen.
datis de originele titel.. heb je je cd nu wel?? ik ben zoon echte fan dus koop em orgineel :p maja.. woon ook 10 min bij em vandaan.. straks staat ie nog voor me deur hahaquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 16:10 schreef Yeahinho het volgende:
In de tekst wordt inderdaad regelmatig "tis tijd, de hoogste tijd" gezongen, maar op die titel vind ik ook erg veel mp3's. " 't Laatste rondje" wordt amper gevonden, maar volgens mij is dat de originele titel, niet?
quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 16:09 schreef Sub_Rosa het volgende:
[..]
Hij hoort het toch niet...![]()
Waarom koop je zoiets niet ? het is een geweldig mooie boxquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:52 schreef Yeahinho het volgende:
Uiteraard heb ik dit topic niet voor niks geopend. Ik ben al een tijdje bezig met het verzamelen van alle mp3's om de dubbel-cd '25 jaar Hazes' te vormen. Cd 1 heb ik bijna bij elkaar, maar de liedjes van cd 2 zijn blijkbaar erg sumier te vinden... iemand tips?
En dan heb ik als n00b nog een vraagje:
Zijn "De hoogste tijd" en "Het laatste rondje" soms één en hetzelfde liedje.
Anderen hadden inmiddels al alle Andre Hazes topics omhoog geschopt, dus die oude koeien waren al lang uit de sloot. Nu zitten we opgescheept met nog een overbodig topic.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:48 schreef Yeahinho het volgende:
Om geen ouwe koeien topics uit de sloot te moeten halen open ik maar even een gloednieuw Hazes-topic!
Kijk jij aub effe wanneer dit topic aangemaakt is...... danku!quote:Op donderdag 23 september 2004 15:20 schreef Afzeiker het volgende:
[..]
Anderen hadden inmiddels al alle Andre Hazes topics omhoog geschopt, dus die oude koeien waren al lang uit de sloot. Nu zitten we opgescheept met nog een overbodig topic.
Ik ben helaas nooit bij een concert geweest, maar was het na het zien van het concert in de Arena op tv zeker van plan. Nu is het echter te laatquote:Op donderdag 23 september 2004 15:20 schreef Joene het volgende:
ik ga zn concerten zo erg m issen
Zn arena concerten vallen in het niet bij de ahoy concerten!quote:Op donderdag 23 september 2004 15:35 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Ik ben helaas nooit bij een concert geweest, maar was het na het zien van het concert in de Arena op tv zeker van plan. Nu is het echter te laat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |