*sissy is*quote:Op maandag 9 augustus 2004 18:00 schreef RealKnuckles het volgende:
mensen die dit spel (EEN SPEL) eng vinden zijn echt 13 of sissys
quote:Op maandag 9 augustus 2004 19:15 schreef Cerbie het volgende:
Klopt het ook dat je geen multiplayer kan doen als je die .pk4 bestanden uitpakt?
wat zou er mis zijn.. eff denken...quote:Op maandag 9 augustus 2004 21:42 schreef Bigl-mo het volgende:
volgens mij is er serieus iets mis met doom.. er zijn al 3 a 4 mensen die of hun 3d kaart of zelfs hun hele pc hebben gesloopt...
Bij mij helpt het juist hartstikke goed, het schokt veel minder nu..quote:Op maandag 9 augustus 2004 22:09 schreef babba het volgende:
Die pk4 files uitpakken helpt echt geen flikker, m'n fps word zelfs lager
hahah ikke ook.. speel hem op mijn laptop.. maar keb echt geen zin om mijn laptop te slopen... eingelijk hoef ik er ook niet bang voor te wezen.. (ben namelijk al in hell, dus keb al tijd gespeeld) maar stiekem in mijn achterhoofdquote:Op maandag 9 augustus 2004 22:34 schreef Ajaxno1 het volgende:
*maar toch bang wordt nadat mensen zeggen dat hun systeem de geest gaf na het spelen van Doom3.
je merk ook wel dattie het niet echt leukj gaat vinden maar de kans dat het dan al te laat is is errug groot..quote:Op maandag 9 augustus 2004 22:34 schreef Ajaxno1 het volgende:
Ik geloof er zelf weinig van dat Doom3 je sys zou kunnen slopen....
*maar toch bang wordt nadat mensen zeggen dat hun systeem de geest gaf na het spelen van Doom3.
Maar wat zou er dan mis kunnen gaan, het enigste wat ik kan bedenken is dat je video kaart te heet wordt, maar dat zou je moet merken doordat ie slecht gaat lopen rare beelden gaat geven, normaal moet je dan nog tijd hebben om de game te verlaten of je pc te rebooten..
raarste is dat jij best ver bent geweest... deltalabs 1 is zowat einde game... waarom geeft hij het dan pas op !!quote:Op maandag 9 augustus 2004 22:59 schreef mschol het volgende:
[..]
je merk ook wel dattie het niet echt leukj gaat vinden maar de kans dat het dan al te laat is is errug groot..
en bij mij is NIET m'n videokaart stuk maar of Mobo of proc (dat kan ik zelf niet testen..)
Had ik ook gelezen (stond ook op 1/2quote:Op maandag 9 augustus 2004 22:55 schreef Ajaxno1 het volgende:
Trouwens op tweakers (I know) lees ik net dat je die tweak in het config bestand die 20 op 1/4 van je ram moet zetten. Ik had hem op 1/2 staan, nu op 1/4 ff kijken of ie nu nog beter loopt
Als het je proc of mobo is dan was er toch echt iets mis met je koeling..... Of heeft ID er iets ingebouwd zodat illegale versies je pc slopenquote:Op maandag 9 augustus 2004 22:59 schreef mschol het volgende:
[..]
je merk ook wel dattie het niet echt leukj gaat vinden maar de kans dat het dan al te laat is is errug groot..
en bij mij is NIET m'n videokaart stuk maar of Mobo of proc (dat kan ik zelf niet testen..)
uhm.. uitzetten. Als je dan toch wilt koelen (eigenlijk overbodig lijkt mij) zet er dan een ventilator opquote:Op maandag 9 augustus 2004 23:23 schreef HansvanOchten het volgende:
Ja mijn pc wordt ook te warm en slaat daarom ook automatisch af.
Maar dan vraag ik me af, wat is op zo;n moment het beste, helemaal uit zetten of windows aan zetten en niks laten doen zodat wel de koeler aanstaat?
Je kan beide doen, maakt opzich nilks uiitquote:Op maandag 9 augustus 2004 23:23 schreef HansvanOchten het volgende:
Ja mijn pc wordt ook te warm en slaat daarom ook automatisch af.
Maar dan vraag ik me af, wat is op zo;n moment het beste, helemaal uit zetten of windows aan zetten en niks laten doen zodat wel de koeler aanstaat?
3 cd'squote:Op maandag 9 augustus 2004 23:40 schreef krozz56 het volgende:
oeh, iedereen natuurlijk gekocht in amerikaboys hoe groot istie! ik wil oookk :'(
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |