Woonkamer, keuken, garage, schuur, wc?quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 16:10 schreef Apekoek het volgende:
klinkt goed, 200 is een koopje, helaas is mijn kamer te klein
als je op kamer zit?quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 17:30 schreef woeeiiii het volgende:
[..]
Woonkamer, keuken, garage, schuur, wc?![]()
Ik heb de schema's, rubbers zijn redelijk nieuw, 2 bumpers bovenin doen het niet. Heb je weinig last van.quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 20:54 schreef Treinhomo het volgende:
Hoe zit het met de onderhoudshistorie ?
(rubbertjes slijten, plasticjes breken af, relais branden in...you name it)
Heb je de schema's erbij ?
Wat is de meest waarschijnlijke oorzaak van het niet functioneren van die bumpers ?quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 21:06 schreef woeeiiii het volgende:
Ik heb de schema's, rubbers zijn redelijk nieuw, 2 bumpers bovenin doen het niet. Heb je weinig last van.
Zou ik later even aan mn vader moeten vragen, is nu niet thuis.quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 22:49 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Wat is de meest waarschijnlijke oorzaak van het niet functioneren van die bumpers ?
Elektrisch (trekt er helemaal niks aan) of mechanisch (er zit iets dwars/klem, veertje/rubber gebroken/weggesprongen) ?
1987quote:En uit welk jaar is-ie ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |