Als je je wielen opeens mist ?!quote:Op donderdag 29 juli 2004 11:28 schreef -En4Cer- het volgende:
Hoe kun je merken dat je die speciale borgring niet hebt?
quote:Ik hoop voor je dat je geluk hebt met je 307.
Mijn pa had er ook 1. met nadruk op had.
Hij kocht hem toen hij een half jaar oud was. nu, nog geen jaar later, is de startmotor vervangen alsmede de versnellingsbak, de computer is vervangen en de veren. De ophanging is gerepareerd en er zijn al 4 setjes nieuwe banden op gekomen. en dat allemaal binnen 15000km.
De auto wilde niet trekken, viel zelfs bij plankgas af en toe stil. toen mijn ma de deur wilde openen van binnenuit had ze het sierlijstje van om de klink in de handen. Wat een rampbak. Peugeot heeft alles netjes gerepareerd, maar nu is de garantie eraf en komen er kosten aan terwijl de auto nog nooit goed is geweest. Helaas is mijn vader niet de enige met problemen met een 307. Het sleepbedrijf die de auto ophaalde toen de startmotor defect was, vertelde dat hij regelmatig 307's en citroen C5'en moest ophalen. Waarschijnlijk omdat veel 'nieuwe' techniek nog wat in de kinderschoenen staat.
Pa heeft nu een BMW 3 serie gekocht, en die wordt ergens deze weken geleverd. Hopen dat hij daarmee meer geluk heeft dan met de peugeot.
Maar goed zoals gezegd, veel geluk met de jouwe. Het is een bloedmooie auto
klopt ja. Ik vergat er nog bij te zeggen dat het een station uitvoering is.quote:Op vrijdag 30 juli 2004 13:43 schreef Tommy_Kuklinski het volgende:
ach ja.. een beetje de franse slag.
MAAR.. de 307 ziet er mooi uit en rijd goed
b.t.w. Tjabbo wat heeft jou pa veel gezeik gehad zeg ongelovelijk..
BMW flikt het ook..quote:Op vrijdag 30 juli 2004 00:39 schreef MrX1982 het volgende:
Het blijven Franse auto's. Niet te vertrouwen![]()
Hij is van 2004 ja..quote:Op donderdag 29 juli 2004 11:33 schreef Paran0id_Andr0id het volgende:
Het gaat hier om nieuwe 307's neem ik aan... En4Cer ook nieuwe 307 bij dealer geript ?
Ik vind wel mooi dat bij onze 307 de bumpers meegespoten zijn.quote:Op vrijdag 30 juli 2004 14:04 schreef Ahura het volgende:
Dit is onze 307 trouwens
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Het rijdt idd erg goed en strak, maar zeker sinds we de Mazda3 hebben merk je echt dat de Mazda3 duidelijk nog beter is. De 307 is toch allemaal net wat wolliger en vager
Ik heb meer vertrouwen in BMW"s dan elke willekeurige franse auto. maar dat terzijdequote:Op vrijdag 30 juli 2004 15:38 schreef Fulcrum_X het volgende:
[..]
BMW flikt het ook..
Niks mis met Franse wagens hoor![]()
Die achterspoiler vind ik ook wel mooi ja..quote:Op vrijdag 30 juli 2004 18:47 schreef Ahura het volgende:
-En4Cer-, XSI zou mooier zijn ja. Wij hebben 16" velgen. De auto is van de man van mijn moeder en als het aan hem lag zat er gewoon 15" onder.. mijn ik en mijn 2lingbroer en mijn moeder vonden dat ie grotere velgen moest nemenDe achterspoiler zat op een showroom model en hij dacht wel dat wij dat mooi zouden vinden wahaha
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |