Maar met een grote Kquote:Op maandag 26 juli 2004 19:07 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Een klojo.
Tja je kunt hem moeilijk als symphatiek betitelenquote:Op maandag 26 juli 2004 16:16 schreef tong80 het volgende:
Lul van een vent ?
Dat is ronduit onzin, men zoekt al véél langer naar dopingproducten in de hotels van de renners, de giro-invallen van de politie, of de producten die France3 kon vinden in een hotel van lance 2 jaar terug vonden allemaal plaats VOOR de verklaringen van Simeoni.quote:Op dinsdag 27 juli 2004 09:23 schreef flyckje het volgende:
heel die affaire heeft ertoe geleid dat er mense inbreken bij lance voor doping producten te zoeken en dergelijke. tof eh ...
Tja, grootheden zijn moeilijk te vergelijken, maar in het rijtje past hij zeker. De competitie is alleen maar heftiger geworden de afgelopen jaren. Armstrong hoort in het rijtje Hinault / Mercx / Anqetile / Indurain (ook hij ja), maar zulke toppers kun je niet boven elkaar plaatsen. Naast elkaar in the 'Gallerij der Groten' als je het mij vraagt.quote:Op zondag 25 juli 2004 19:01 schreef Mr_Brownstone het volgende:
[..]
Dat zei ik ook tegen een Amerikaan net, die bleef volhouden dat Armstrong in het rijtje Hinault, Merckx etc. past.
quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 20:44 schreef Mark-AjaxFan het volgende:
En de toekomst?
Volgend jaar proberen de Tour de te winnen, en het jaar erna (2006) zijn carriere afsluiten met een klinkende zege in de Giro D'italia. Als hij wil dan wint hij de Vuelta en de Giro volgend jaar, maar als hij wil dan wint hij niet de Tour zo maar. Ik schat de Vuelta en de Giro een stuk minder hoog in dan de Tour.
Er zijn er ook genoeg die in de Tour maar één keer in de top vijf reden en dat nooit hebben kunnen herhalen en ook in geen van de andere rondes bij de top 5 kwamen (Bobby Julich, Steven Rooks, Alberto Mejia, Zenon Jaskula, om er uit mijn hoofd maar een paar te noemen).quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 21:11 schreef Mark-AjaxFan het volgende:
Nah het gaat niet alleen over dit jaar, maar ook over personen die in de Vuelta/Giro zo maar bij de top vijf reden, en dat in de Tour nooit (ook in de jaren erna) niet hebben kunnen herhalen.
En 1998 mag je geen tour noemen. Naja een wedstrijdje tussen Pantani en Ullrich. En een Andrej Kivilev (R.I.P) heeft het ook een keer heel goed gedaan in de tour, die kon ook niet meer dan aardig klimmen, maar hij pakte wel (bijna) een half uur in een ontsnapping meen ik.quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 21:16 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Er zijn er ook genoeg die in de Tour maar één keer in de top vijf reden en dat nooit hebben kunnen herhalen en ook in geen van de andere rondes bij de top 5 kwamen (Bobby Julich, Steven Rooks, Alberto Mejia, Zenon Jaskula, om er uit mijn hoofd maar een paar te noemen).
Ook weer zoiets. Als hij het meent dan had hij het gewoon gisteren moeten doen.quote:Uit respect voor David Zabriskie,die
dinsdag in de ploegentijdrit het geel
verspeelde door een val,wilde Armstrong
woensdag niet in dat tricot vertrekken.
De Tour-organisatie floot Armstrong nog
voor de officiële start terug.Tour-baas
Jean-Marie Leblanc was zeer duidelijk.
"Als je vandaag niet in het geel start,
rijd je morgen ook niet."
Armstrong ging niet in discussie,maar
verwees naar de Tour-historie."Niemand
nam in de laatste 30 jaar het geel over
na een val van die trui."De Amerikaan
doelde daarmee op Eddy Merckx die in
1971 het geel na een val van Luis Ocaña
'weigerde'.In 1998 deed Erik Zabel na
Chris Boardmans crash hetzelfde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |