Zo als ik al verteld had in dit inmiddels gesloten topic. "
Asociaal tuig " moet ik op zaterdag post bezorgen in een ghetto. Het wordt steeds erger, eerst waren het woorden, ik lachte er gewoon om alsof het me niks boeide. Toen werden het stenen gooien, wel ontwijken steeds. Duwen en dan hopen ze dat je wat terugdoet zodat ze een reden hebben om met de hele groep op je af te komen. Steeds bedreigen. Allemaal van die dingen.
En als ze alleen zijn, zijn ze meteen een stuk minder, en lopen ze voor je weg, want ze zijn jonger kleiner en minder sterk.
Nu kom ik zo'n ventje tegen in die wijk, jaar of 14, over de afkomst mag ik niks zeggen, die daar ook wekelijks rondhangt, zich verveelt, op zoek is naar spanning en de postbode lastigvalt. Zie voor meer info de laatste post van bovenstaande topic wat ik eerder met hem heb meegemaakt.
Ik moet aan het huis van dat ventje de post bezorgen, dat ventje en zijn moeder/opvoeder staan in de deuropening, ik geef de post aan die vrouw en zeg vriendelijk alsjeblieft. Dat menneke begint meteen zo van: "Huhu, schooier, kom hier dan sla ik je op je bek" (grappig, hij is juist de schooier en is 2 koppen kleiner) Ik doe alsof ik niks hoor.
Een straat verder zie ik hem weer, op afstand staan zn vriendjes, dat menneke weet dat zn vriendjes er staan, komt agressief op me afgerend en slaat me redelijk hard op de zijkant van mn kop.
Ik kan wel terugslaan (zou hem makkelijk aankunnen), maar er zijn 2 dingen:
- Ik wil niet dat dat groepje komt, of dat hij met een wapen komt
- Ik wil geen strafblad, want hij is zeker minderjaardig.
Nog een straat verder, bij zo'n voetbalpleintje waar nog meer van dat tuig hangt, komt 1 van die vriendjes naar me toe, ik wilde me verdedigen, en ineens komen er nog een stuk of 5/6/7/8 van die jongens bij (tussen de 14 en de 18 jaar ongeveer), dan ren ik natuurlijk hard weg.
Een straat verder zie ik tijdens het rennen dat die ene jongen die me 10 minuten geleden geslagen had een mes in zn handen heeft en achter me aanzit, ik ren hard door.
Dan is hij blijkbaar uitgeput en roept ie: "wacht maar ik steek je lek". Ik loop wat verder tot ik in een veilige buurt ben.
Vergeet niet, ik heb die gasten nooit wat gedaan, en ik kom er alleen om de post te bezorgen.
In die veilige buurt waar ik dus naartoe gerend/gelopen ben, bel ik ff de politie en vertel het verhaal.
M'n fiets staat nog in die wijk met wat post en pakketjes erin.
15 minuten later kwam de politie, ze weten genoeg, want er zijn vrijwel dagelijks problemen in die wijk. Ik wijs dat ventje aan, en ze gaan ernaartoe. Ik kan vervolgens mijn laatste bundels post bezorgen, en ga vervolgens naar huis.
Ik heb tegen mijn baas gezegd dat ik nooit meer in die wijk ga werken.
Maar zou ik aangifte doen bij de politie, of wordt het dan alleen nog maar erger, want ik kan ze ook nog ergens anders tegenkomen.
Mijn collegas hebben ook wel eens problemen gehad in die wijk. En ook andere onschuldige mensen worden lastig gevallen.
Ik heb het maar in KLB gezet, omdat een soortgelijk topic al eens gesloten was in GC, als iemand hem wil verplaatsen, mag dat.