gefeliciteerd Teigetje en dat de genezing etc voorspoedig mag verlopenquote:Op zaterdag 5 maart 2005 09:59 schreef Teigetje75 het volgende:
Ik ben heeeeel erg benieuwd als het genezen is naar het resultaat.
Groetjezzzz
Heb je er erg veel haast mee? Ik zou zelf wachten, denk ik, ondanks dat piercings vrijwel nooit bloeden bij het zetten.quote:Op zondag 13 maart 2005 17:14 schreef oncrea het volgende:
Ik wil er graag een laten zetten. Op dit moment slik ik echter bloedverdunners. Is het mogelijk om het dan nu toch te laten zetten of om even te wachten tot ik dat die niet meer slik?
het nuttigen van alcohol word voor, tijdens en na het piercen ten strengste afgeradenquote:Op zondag 13 maart 2005 17:14 schreef oncrea het volgende:
Is het mogelijk om het dan nu toch te laten zetten of om even te wachten tot ik dat die niet meer slik?
Body-Signquote:
Mij clithoodpiercingh eeft onwijs gebloed, dus ik zou er niet aan moeten denken bloedverdunners te slikken. En het word ook afgeraden, hetzelfde met alcohol en drugs, dat verdunt ook je bloed. Het word je ook gevraagd als je hem laat zetten, en als het goed is word het je afgeraden het niet te doen. Bij een goeie piercer dan..quote:Op zondag 13 maart 2005 17:14 schreef oncrea het volgende:
Ik wil er graag een laten zetten. Op dit moment slik ik echter bloedverdunners. Is het mogelijk om het dan nu toch te laten zetten of om even te wachten tot ik dat die niet meer slik?
ik persoonlijk vind het staafje fijnerquote:Op donderdag 30 maart 2006 09:08 schreef Openminded het volgende:
Mijn vriendin zou wel een klithoodpiercing willen. Wat is dan het lekkerste? Een ringetje of een staafje?
echt? bij mij gelukkig helemaal niet!quote:Op maandag 3 april 2006 16:51 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Mij clithoodpiercingh eeft onwijs gebloed
Een korter staafje? Ik heb nooit terug hoeven komenquote:Op vrijdag 23 juli 2004 18:00 schreef dafjedaf het volgende:
Ik heb zojuist (uur geleden) clithoodpiercing laten zetten. Het zetten deed wel ff flink pijn, maar na die seconde was het echt helemaal weg. Ik vind m erg mooi, hoewel er nu nog een te lang staafje in zit (over 2 maanden een kortere). Enige nadeel is dat ik van de piercer 4 weken niet aan mn clitje e.d. mag zitten of laten zitten, ik had begrepen dat het twee weken was![]()
Maar ben er erg blij mee & voel me helemaal stoer!
Idd, bij mij heeft het ook helemaal niet gebloedquote:Op maandag 3 april 2006 20:57 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
echt? bij mij gelukkig helemaal niet!
Toen mijn staafje erin werd gezet kon er dezelfde avond nog gewoon aangezeten worden hoorquote:Op zaterdag 8 april 2006 11:25 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Idd, bij mij heeft het ook helemaal niet gebloed
En er niet aan zitten als je een staafje hebt gezet? Ik heb een ringetje en mocht er gewoon gelijk aanzitten hoor
ff googlen levert in mijn ogen geen prettige plaatjes op.quote:Op maandag 26 juli 2004 01:02 schreef Open_mind het volgende:
ff een vraagje aan de vrouwen...
welke mannelijke piercing verschaft het meeste genot?
ik d8 aan de APADRAVYA od de AMPALLANG...
Enige ervaringen mee?
Nog een vraagje (ni echt van toepassing, maarja;-))
Stel dat ik tegen men 40ste die piercing eruit wil... geneest dat gat dan, of blijf ik dan eeuwig met een gat in men leuter rondlopen?
Die piercer heeft er vast wel meer gezien.. Iedereen heeft het, waarom zou ik me ervoor schamen? Voor de piercer is het werk..quote:Op vrijdag 19 mei 2006 14:20 schreef TeazNutz het volgende:
Misschien een domme vraag, maar vind je het niet klote als er een piercer met zijn handen aan je kut zit? Kan me voorstellen dat dit wel wat schaamte teweeg zal brengen.
Ik persoonlijk houd niet van piercings, en ben ik blij dat mijn vriendin er geen heeft.
Maar das jullie keuze
Dat zal best, mij vond jij het niet kut om met je benen wijd voor een gozer te liggen die ff aan je kut zit te klootzakken.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 16:17 schreef Raissa het volgende:
[..]
Die piercer heeft er vast wel meer gezien.. Iedereen heeft het, waarom zou ik me ervoor schamen? Voor de piercer is het werk..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |