Ik ging vandaag even bij een vriend van me een biertje drinken. Hij woont niet ver, maar toch ging ik even op de fiets, want het is wel zo'n 10 minuutjes lopen en het was rotweer.
Het biertje was lekker. Alle 3. Toen ging ik weer naar huis, hij moet morgen al vroeg weer naar zijn werk enzo, dus wilde wel eens gaan slapen. Prima, ik stap op de fiets, en bedenk me dat ik geen licht heb. Nou ja, moet dan maar.
Ik rijd op een spoorwegovergang af, over de stoep, dat is daar makkelijker, zonder licht. En jawel, meneer agent staat al bij het kruispunt, 15 meter verderop, te wachten. "Godverdomme", dacht ik, "dat kost me geld, maar ja, had ik maar licht moeten hebben en op de weg moeten gaan fietsen."
Maar nee. De hufter rijdt godverdomme gewoon door. Ook al had hij me overduidelijk gezien.Maar hij laat mij onverantwoord, zonder licht, op de stoep doorfietsen. Kunnen ze tegenwoordig zelfs al geen fietsers meer bekeuren ofzo?
Vows are spoken to be broken
Feelings are intense, words are trivial
Pleasures remain, so does the pain
Words are meaningless and forgettable