Dat bericht geld ook alleen maar voor het zonnige zuiden (Eindhoven en omstreken)quote:Op dinsdag 13 juli 2004 14:55 schreef EL_REY het volgende:
Het ziet er zonnig uit hiero in het midden van het land!
NOT!!!![]()
Ga jij nou maar Xebrozius of wie dan ook proberen het leven zuur te maken...quote:Op dinsdag 13 juli 2004 14:45 schreef HTT-Thalan het volgende:
Bagger! Slotje!![]()
Aftellerdquote:Op dinsdag 13 juli 2004 16:02 schreef blieblie het volgende:
ik moet nog 55 minuten en dan heb ik vakaaaantie
quote:Op dinsdag 13 juli 2004 16:15 schreef Jerruh het volgende:
flowdesign of iemand met verstand van rijdend grut? ik wil een tweedehands goeie, mooie relaxte scooter voor weinig geld. hebben jullei tips!?.
True... het vergroot een beetje je bewegingsvrijheid want je zult sneller verder weg gaan dan dat je ergens heen moet fietsen/bussen/lopen.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 16:28 schreef Jerruh het volgende:
hey blueman!
mjwa, ik wil echt een scooter, want dan kan ik zoveel meer. alleen mijn budget is zooo beperkt.
kan ik niks vinden wa ik wilquote:
ik kan een puch zip van een goeie vriend kopen, maar ik ben veuls te stoer eiglik voor kleine scooterkesquote:Op dinsdag 13 juli 2004 16:29 schreef Blueman het volgende:
[..]
True... het vergroot een beetje je bewegingsvrijheid want je zult sneller verder weg gaan dan dat je ergens heen moet fietsen/bussen/lopen.
Beetje mazzel hebben ermee wordt het denk ik!
quote:Op dinsdag 13 juli 2004 16:31 schreef Jerruh het volgende:
maar ik ben veuls te stoer eiglik voor kleine scooterkes
daarom vroeg ik het aan flow, die had altijd een scooter geloof ikquote:Op dinsdag 13 juli 2004 16:36 schreef Blueman het volgende:
[..]
![]()
Maargoed..
Je wil dus zo'n goedkoop mogelijk ding dat niet te veel benzine slurpt!
Dan zul je moeten wachten tot Flow back is, die zal nog wel wat connecties hebben daarin. (al is hij nu alweer een tijdje in zijn autotijdperk dus of hij nog in scooters is, is onbekend)
Die heeft hij volgens mij pas geleden verkochtquote:Op dinsdag 13 juli 2004 16:38 schreef Jerruh het volgende:
daarom vroeg ik het aan flow, die had altijd een scooter geloof ik.
Im curious!!quote:Op dinsdag 13 juli 2004 16:40 schreef Blueman het volgende:
[..]
Die heeft hij volgens mij pas geleden verkocht![]()
maar misschien kent hij nog mensen die een scooterke kwijt willen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |