Nee vriend, nou doorgaan, denk maar zo beter 1 haar in je mond dan 10 bekeuringen.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:06 schreef godard_k het volgende:
[..]
ja nouja, ik zou het denk ik gewoon er bij laten![]()
Als het zo'n christelijk meisje is dan gaapt ze vast met haar hand voor haar mond dus dat gaat niet.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:25 schreef So_Addictive het volgende:
volgende keer ook niet meer vragen of ze je wil pijpen, gewoon als ze gaapt er stiekum indouwe
dubbeltjes bikini.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:10 schreef nietzman het volgende:
[..]
Maar haar een dikke zeug noemen kom je wel mee weg?.
Niet Pushen!! En was je leuter goed na het zeiken, you don't get second chances!quote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:45 schreef JohnDDD het volgende:
ze zei me dat zij niet zo ervaren is (ik ben haar tweede, haar eerste was ook een maagd), en dat ze zich helemaal niet beseft had dat het voor mannen niet zo lekker is dat haar. Ik vroeg haar of ze wel gebeft wilde worden en ze zei van wel, ik zei dat ik dat alleen doe als ze kaal is, of een klein streepje heeft waar ik bij het beffen weinig to geen last van heb. Ze gaat zich scheren van de week en ik heb haar wat betreft het pijpen ook om weten te praten; ze wil het wel één keer proberen maar als het zo vies is als ze denkt dat wil ze nooit meer.JAAAAAAA
Bijknippen? Hij houd toch niet van haar? Dan moet je iets wegknippen.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:54 schreef Shir het volgende:
Inderdaad, was hem, en kijk even of jij misschien iets moet scheren, bijknippen...
Nee, dat is het niet hoor!quote:Op dinsdag 13 juli 2004 10:51 schreef JohnDDD het volgende:
Om eerlijk te zijn lijkt mij dat het enige geile element van seks met een man.
Bijhouden dan....quote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:58 schreef minkuukel het volgende:
[..]
Bijknippen? Hij houd toch niet van haar? Dan moet je iets wegknippen.![]()
Ok. Nog even dit, beter een wolle muts dan een kale pet.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 13:37 schreef Shir het volgende:
[..]
Bijhouden dan....![]()
Bald, very baldquote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:49 schreef Shir het volgende:
[..]
Hoe is het met jou oerwoud gesteld dan?
Eh, ik weet niet hoe jij met je vriendin communiceert maar ik doe dat meestal via telefoon of gewoon op straat. Dan zitten we echt niet te mugenziften over een paar spelfouten hier en daar. En ik maak me er ook niet druk om ofzo. dus....quote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:00 schreef minkuukel het volgende:
[..]
En ik denk als je zo doorgaat met je spelfouten dat het ook gauw over is.![]()
ja. WIj hebben ook ruzie en een paar min later zitten we gezellig aan tafel te eten.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:10 schreef nietzman het volgende:
[..]
Maar haar een dikke zeug noemen kom je wel mee weg?.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |