Nee, 't is iets anders. Tijs (vriendje-Tijs) had vroeger toen hij 16 was een favoriet anijsdrankje, maar we weten niet meer hoe 't heet. En hij is woensdag jarigquote:Op zaterdag 10 juli 2004 23:33 schreef Brennie het volgende:
Staat hier het antwoord niet?
Griekse ouzo
Sambucca?
Wil je echt wat anders dan anijssmaak? Probeer dan eens de kaneellikeur Goldstrike. Dat kan je als mix met cola drinken of je kletst het gewoon puur achterover. Maar niet te wild doen met dat spul, want er zit heel veel alcohol in. En het heeft ook van die leuke snippertjes echt goudquote:Op zondag 11 juli 2004 00:35 schreef bloempjuh het volgende:
Niet een van bovenstaande..
Ik weet 't echt niet meer..
Iemand anders nog een tip voor ons, ouzoliefhebbers die wel eens iets anders willen?
Liefst een te mixen drank die ook puur écht lekker is, dus geen passoa ofzo
Het kan ook Küstennebel zijn, wat je zoekt...quote:Op zaterdag 10 juli 2004 23:36 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Nee, 't is iets anders. Tijs (vriendje-Tijs) had vroeger toen hij 16 was een favoriet anijsdrankje, maar we weten niet meer hoe 't heet. En hij is woensdag jarig
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |