Heb je gelijk in opzich, maar als opstart is het ideaal voor beginners denk ik. Je doet een enorme hoeveelheid kennis op in een dergelijke organisatie.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 11:15 schreef thomas26 het volgende:
Auto, phone en laptop zijn standaard bij Accenture. Over het loon kan ik me niet uitspreken. Maar het is inderdaad zo dat er een enorme afvalrace zal worden.
Accenture gebruikt nog altijd het "up-or-out" principe. Je mag één keer een promotie missen maar de twee keer vlieg je buiten. Als je met deze druk om kan gaan is het zeker een bedrijf waar je heel veel kan leren.
Verwacht je ook maar aan lange werkdagen.
Het lijkt mij ook erg leuk. Ik start als het goed is rond 16 augustus.... en zal waarschijnlijk met SIEBEL moeten gaan werken.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 11:42 schreef Brad het volgende:
[..]
Heb je gelijk in opzich, maar als opstart is het ideaal voor beginners denk ik. Je doet een enorme hoeveelheid kennis op in een dergelijke organisatie.
Was jij afgelopen dinsdag ook in Elmelo op de meeting?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 11:42 schreef Brad het volgende:
[..]
Heb je gelijk in opzich, maar als opstart is het ideaal voor beginners denk ik. Je doet een enorme hoeveelheid kennis op in een dergelijke organisatie.
Yeps, op 16 augustus.quote:Op vrijdag 10 september 2004 20:45 schreef kareltje_de_grote het volgende:
* Denagam ook nog steeds een leuke job zoekt, en maandag maar eens gaat bellen.
Denagam; ben jij al begonnen?
Trapquote:Op vrijdag 10 september 2004 21:34 schreef Denagam het volgende:
[..]
Yeps, op 16 augustus.
Moet zeggen dat ik bij het begin er een beetje sceptisch tegen aankeek, maar tot nu toe bevalt het super. Leuk bedrijf hoor...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |