Neequote:Op donderdag 8 juli 2004 19:17 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Weet jij meer dan?
nope is gewoon crosslink kabeltjequote:Op donderdag 8 juli 2004 20:07 schreef HomerJ het volgende:
Zit de X-box netwerkkabel in de gewone doos?
Kan hem niet vinden
waar kan ik die krijgen?quote:Op donderdag 8 juli 2004 20:09 schreef Tain het volgende:
[..]
nope is gewoon crosslink kabeltje
electronicazaak/pc winkelquote:Op donderdag 8 juli 2004 20:10 schreef HomerJ het volgende:
[..]
waar kan ik die krijgen?
Niet te vergeten kostbaar, de eerste de beste RJ45 tang is toch wel 25 euro.quote:Op donderdag 8 juli 2004 20:13 schreef pkwarts het volgende:
[..]
electronicazaak/pc winkel
dixons, office centre, mediamarkt, dynabyte enz.
(of zelf maken, maar dat is *%@$ werk)
Ik heb mijn XBOX met een crosslink op de router zitten.quote:Op donderdag 8 juli 2004 20:13 schreef twi het volgende:
Bij de groenteboer, bij wijze van. Gewoon de eerste de beste computerzaak/dixons/kantoorboekhandel inlopen en ze hebben wel iets liggen voor een paar euro.
Wanneer je je Xbox in je router steekt is het trouwens een patch-kabel, alleen tussen Xbox en PC is het een crosslink. Toch? Ik gebruik namelijk al vanaf het begin een patchkabel
kost echt bijna niks.quote:Op donderdag 8 juli 2004 20:14 schreef HomerJ het volgende:
Waarom kan die er niet standaard bij?
Ik heb echt geen geld meer
we hebben de hele kit hier nog liggenquote:Op donderdag 8 juli 2004 20:14 schreef twi het volgende:
[..]
Niet te vergeten kostbaar, de eerste de beste RJ45 tang is toch wel 25 euro.
5 meter eurootje of 8 of zo//quote:Op donderdag 8 juli 2004 20:15 schreef pkwarts het volgende:
[..]
kost echt bijna niks.
het is vooral irritant. hadden ze niet met z'n allen kunnen afspreken dat die kabels gewoon zoals ze in de kabel zitten gebruikt worden en niet dat de ene groene links moet en de groen/witte helemaal rechtsquote:Op donderdag 8 juli 2004 20:14 schreef twi het volgende:
[..]
Niet te vergeten kostbaar, de eerste de beste RJ45 tang is toch wel 25 euro.
Potje MM3?quote:Op donderdag 8 juli 2004 20:29 schreef twi het volgende:
Ja precies, dat is irritant. Maareh, HomerJ, geen enkel kleingeld meer? Zo'n kabeltje kost echt geen drol, als je een computernerd als vriend hebt, dan kan ik het me niet voorstellen dat 'ie er niet eentje gratis aan je kan geven. Het is gewoon een standaard netwerkkabel, en heb er hier ook nog 3 overligge. Eentje kan je op komen halen als je in de buurt van Katwijk woont
Kom binnen nu en een half uur op Live als m'n router niet zit te bokken.quote:Op donderdag 8 juli 2004 20:31 schreef Dr.Daggla het volgende:
Potje MM3?.
Heb hem sinds vorige week, erg leuk om te doen. Voeg me maar toe voor een potje op live.quote:[
Wie heeft er BTW Top spin? IK vind het zo coolik wil tegen een Fok!ker spele!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |