quote:Op dinsdag 6 juli 2004 15:58 schreef static het volgende:
[..]
Welke?
Waarom was dat geen opsomtopic?quote:Op dinsdag 6 juli 2004 15:53 schreef Snakey het volgende:
U bent nog niet zo bekend met het fenomeen opsomtopics? Dit was er geen namelijk
Jij, jij noemt het, vind je het dan gek dat ik erom vraag?quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:02 schreef Snakey het volgende:
[..]
Daarnaast moet je eens ophouden met onmiddelijk gillen van \\\"welke\\\"? \\\"Waar\\\"en \\\"Wanneer\\\" Dat truckje kennen we nu wel. Je weet zelf echt wel wat je doet.![]()
Hou nou eens op met vragen met tegenvragen te \"beantwoorden\".quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:03 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Waarom was dat geen opsomtopic?
Waarom was het dat wel?quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:03 schreef calvobbes het volgende:
Waarom was dat geen opsomtopic?
Ja meneer.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:04 schreef calvobbes het volgende:
Heren? Ga aub mailen met elkaar ipv in dit topic iets offtopics te bespreken....
Als ik naar de openingspost kijk zie ik dat er alleen maar een opsomtopic uit kan komen. En als ik dan nog eens zie dat het eik alleen maar een saai nutteloos en discussieloos topic kan worden, dan gooi ik het op slot.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:04 schreef Snakey het volgende:
Je weet best waar het over gaat, het was gewoon een kut excuus om dat topic dicht te gooien.
Tja, je zegt het zelf al. Je hebt het topic dus helemaal niet gelezen, beslist op basis van de openingpost dat het een opsomtopic gaat worden en gooit het met die reden dicht.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:06 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Als ik naar de openingspost kijk zie ik dat er alleen maar een opsomtopic uit kan komen. En als ik dan nog eens zie dat het eik alleen maar een saai nutteloos en discussieloos topic kan worden, dan gooi ik het op slot.
Ik ga dan niet verder kijken wat ik nog meer voor een redenen moet geven om het op slot te gooien.
Want wat is nu precies het probleem? Dat ik het op slot gooi, of de verkeerde reden geef?
Ik heb wel verder gekeken, maar daar ook niks GC waardigs gevonden.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:10 schreef Snakey het volgende:
Het kan me geen reet schelen dat het topic dicht is, het gaat me om modjes die zonder te lezen, of zelfs ook maar begrijpen wat de grap van zo\\\'n topic is, het dichtgooien.
Je gaat me niet zeggen dat je zelfs de TS niet gelezen hebt toch?quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:15 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik heb wel verder gekeken, maar daar ook niks GC waardigs gevonden.
Als je meent dat het een grappig topic is, dan moet je het ook maar in Onzin posten.
Weet ik, robh heeft het topic gestart.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:17 schreef Snakey het volgende:
Dat was ik namelijk niet![]()
Een offtopic reactie van jou, na een verzoek van mij om dat niet in dit topic te bespreken, is verwijderd.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:16 schreef Snakey het volgende:
Fijn dat me reacties ook onmiddelijk verwijderd worden, goeie discussie op deze manier.![]()
Daar gaat het helemaal niet om. Het ging mij er gewoon om dat een topic dicht gegooid werd met een vreemde reden. Ik heb er absoluut geen moeite mee dat er topics op slot gaan, maar als het met een reden gaat die echt kant nog wal raakt ben ik erg geneigd er wat van te zeggen.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:19 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Weet ik, robh heeft het topic gestart.
Maar als jij vind dat het een grappig topic is, dan kun jij het opnieuw proberen in Onzin.
Ah. okee. Spreek me dan ook niet aan hier als dat in eerste instantie al off-topic wasquote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:20 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Een offtopic reactie van jou, na een verzoek van mij om dat niet in dit topic te bespreken, is verwijderd.
Mij leek het eigenlijk wel duidelijk dat het geen topic was wat in GC hoorde. Dus ga ik niet alle redenen opschrijven waarom het op slot is gegaan. Maar ik zal het im het vervolg dan wel wat uitgebreider doenquote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:26 schreef Snakey het volgende:
Ik heb er absoluut geen moeite mee dat er topics op slot gaan, maar als het met een reden gaat die echt kant nog wal raakt ben ik erg geneigd er wat van te zeggen.
Hetzelfdequote:Fijne dag verder![]()
Ik wis dan alleen maar posts NA het verzoek om er meer te stoppen.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:28 schreef Snakey het volgende:
[edit]
Haal dan Static\\\\\\\'s commentaar ook weg, daar begon het namelijk
[/edit]
Uit de FAQquote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:28 schreef robh het volgende:
Nu wil ik alleen nog ff weten wat een opsomtopic is.
Is dat vragen welke sms-jes je van vreemden hebt ontvangen? Of melden in een reeks (een opsomreeks! ) wat voor weer het is?
Wees eens duidelijk. That\\\\\\\'s all.
Alleen één telefoon nummer is dan precies hetzelfde. Verder valt er weinig interessants over te melden.quote:Opsomtopics ~ topics die met 1 woord kunnen worden beantwoord. Bv :\"Heb jij thuis een douche en bad of alleen een douche?\"
Dat ben ik met je eens, dat het niet in GC thuishoorde. Je kunt het topic ook een schopje geven hoor. Je hoeft ONZ niet als topic-vuilstortplaats te gebruiken maar deze had prima een schupje kunnen krijgen.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:31 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Mij leek het eigenlijk wel duidelijk dat het geen topic was wat in GC hoorde. Dus ga ik niet alle redenen opschrijven waarom het op slot is gegaan. Maar ik zal het im het vervolg dan wel wat uitgebreider doen
Dank jequote:Hetzelfde![]()
Samengevat: geen gesloten vragen.quote:Op dinsdag 6 juli 2004 16:34 schreef calvobbes het volgende:
-knip-
In GC hebben we al een vergelijkbaar topic zoals ik al aangeefquote:Op woensdag 7 juli 2004 17:47 schreef Snakey het volgende:
Geef nou eens een schopje ipv een slotje man Je fokleven op straat...
Dit had in ONZ best een leuk topic kunnen worden![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |