FOK!forum / Lifestyle / Afzuigkap zuigt niet, wat nu?
knuppelhoutmaandag 28 juni 2004 @ 23:12
ik woon in n studentenflat en de afzuigkap heeft geen motor ofzo helaas.
Er zouden grote motoren op t dak moeten staan die de lucht van mn kookkunsten zouden moeten afzuigen, maar helaas.. die dingen doen t niet.
nou had ik het idee om zelf een soort ventilatortje in te bouwen, heeft iemand een idee hoe zoiets moet?
veldmuismaandag 28 juni 2004 @ 23:15
red je nooit met een ventilatortje ben ik bang....
ssebassmaandag 28 juni 2004 @ 23:17
Gewoon zonder afzuigkap. Lekker toch die kookgeuren. Het is een studentenflat we gaan toch geen eisen stellen he
Ja ik weet niet wat formaat ventilater je erin wilt zetten maar met een computer ventilatortje kom je niet ver.
_BR_maandag 28 juni 2004 @ 23:23
Het verbaast me dat er op dit tijdstip nog niemand een vrouwonvriendelijke opmerking heeft gemaakt.
veldmuismaandag 28 juni 2004 @ 23:23
quote:
Op maandag 28 juni 2004 23:23 schreef _BR_ het volgende:
Het verbaast me dat er op dit tijdstip nog niemand een vrouwonvriendelijke opmerking heeft gemaakt.
Ik hield me dan ook in,
knuppelhoutdinsdag 29 juni 2004 @ 01:26
ik ook

ik stel geen eisen maar vind t wel super irritant dat alles in de keuken na 2 weken helemaal plakt van het vet, vandaar
Adfundumdinsdag 29 juni 2004 @ 10:28
Zelf ventilator inbouwen is niet zo'n goed idee, je blaast dan jouw kookluchtjes bij je medebewoners in hun keuken. Van de andere kant: Jij bent er vanaf.
shmoopydinsdag 29 juni 2004 @ 15:09
Opgeschoond, en een lief duwtje naar LIF.
Luukzordinsdag 29 juni 2004 @ 15:11
Zelf zuigen?
nikkydinsdag 29 juni 2004 @ 15:12
wat dacht je van de huurbaas bellen en zeggen dattie dat moet gan maken
P-Styledinsdag 29 juni 2004 @ 15:14
Wij hadden ook een passieve afzuigkap in onze studentenflat. Gewoon een raam open zetten ofzo Of een nieuwe afzuigkap kopen!
Lucilledinsdag 29 juni 2004 @ 15:19
Een ventilator inbouwen in een motorloze afzuigkap is nooit een goed idee. Bovendien zal de beheerder het ook nooit toestaan aangezien dit een negatief effect heeft op het centrale afzuigsysteem. Je zal dus bij de beheerder van het gebouw moeten klagen dat er geen afzuiging is.
knuppelhoutdinsdag 29 juni 2004 @ 15:56
heb ik al vele malen gedaan. probleem is dat er sinds n half jaar een nieuwe keuken is ingebouwd, met een hele mooie afzuigkap die nix doet! maargoed, ik berijp dat er gewoon niet veel aan te doen valt zolang de verhuurder zo laks blijft (ze zijn wel al 2x komen meten maar konden niet beloven dat ze iets zouden maken )
Fixersdinsdag 29 juni 2004 @ 20:45
quote:
Op dinsdag 29 juni 2004 15:56 schreef knuppelhout het volgende:
heb ik al vele malen gedaan. probleem is dat er sinds n half jaar een nieuwe keuken is ingebouwd, met een hele mooie afzuigkap die nix doet! maargoed, ik berijp dat er gewoon niet veel aan te doen valt zolang de verhuurder zo laks blijft (ze zijn wel al 2x komen meten maar konden niet beloven dat ze iets zouden maken )
Het is niet echt ernstig genoeg om je huur betaling ervoor op te schorten. Je kan natuurlijk ook een officiele klacht indienen bij je huisbaas waarin je hem even herinnerd aan zijn plichten: voorzien in woongenot en zorgdragen voor onderhoud aan installaties. Doe een beetje officieel met brief (eventueeel aangetekend).

Verdere klachten procedures zijn een beetje afhankelijk van type verhuurder (stichting/huisjesmelker e.d.)