FOK!forum / Travel / Goedkoop mogelijk naar Pakistan
mullah.achmedmaandag 28 juni 2004 @ 14:30
Ik wil zo goedkoop mogelijk met de vliegtuig reizen van Amsterdam naar Islamabad (Pakistan) en van Amsterdam naar Karachi (Pakistan). Ik wil maximaal 3 keer overstappen. De goedkoopste prijs die ik nu heb is naar Karachi voor 750 EUR en naar Islamabad voor 1015 EUR. Ik ben niet zo handig met het zoeken op internet, maar misschien dat iem. van jullie mij kan helpen.
Details: ik reis met 5 andere personen
In totaal 6 personen dus
Datum: 07-07-2004 tot en met 13-08-2004
Heendatum mag 2 weken afwijken en terugdatum mag 1 week afwijken.
Kan iem. mij alsjeblieft helpen???
HeatWavemaandag 28 juni 2004 @ 14:34
offtopic weg ---> TRV.
mullah.achmedmaandag 28 juni 2004 @ 14:34
Ik wil niet dat jullie alles voor mij zoeken; ik zou graag tips willen: met welke luchtvaartmaatschappij/ waar je moet overstappen en dat soort dingen.
Lucillemaandag 28 juni 2004 @ 14:43
Ik ben een keer naar Islamabad gevlogen met Kuwait Air. Aangezien ik met Ashraf op reis ben gegaan weet ik zeker dat de vlucht goedkoop was. We vlogen toen via Londen met een tussenstop in Abu Dabi.
Ik was erg onder de indruk van de maatschappij, er was goed eten en de grootste zitruimte die ik ooit heb meegemaakt.
mullah.achmedmaandag 28 juni 2004 @ 14:48
quote:
Op maandag 28 juni 2004 14:43 schreef Lucille het volgende:
Ik ben een keer naar Islamabad gevlogen met Kuwait Air. Aangezien ik met Ashraf op reis ben gegaan weet ik zeker dat de vlucht goedkoop was. We vlogen toen via Londen met een tussenstop in Abu Dabi.
Ik was erg onder de indruk van de maatschappij, er was goed eten en de grootste zitruimte die ik ooit heb meegemaakt.
Je hebt gelijk: de meeste vliegtuigen van Amsterdam naar Islamabad stoppen een keer in Abu Dabi.
Lucillemaandag 28 juni 2004 @ 14:53
Oops, mij fout, ik heb met Gulf Air gevlogen
mullah.achmedmaandag 28 juni 2004 @ 16:11
Gulf Air is inderdaad de goedkoopste, jammer dat het al volgeboekt is
EagleJdinsdag 29 juni 2004 @ 15:13
Turkish Airlines heeft voor de zomer een aanbieding van 555 euro excl. tax naar Karachi, kijk eens of je daar nog wat kunt vinden (via Istanbul).
Gulf Air v.a. 585 excl. tax (via London en Abu Dhabi)