quote:
Op zondag 27 juni 2004 16:57 schreef MOBO666 het volgende:
ik heb ong. sinds een weekje last van mn slaap (daar naast mn oog )
het trekt dan soms naar mn slaap/hoofd en het lijkt net of het bij de kies vandaan kom waar ik 3 weken geleden ben gevuld. (2 kiezen tegelijk naast elkaar)
ik ben er al mee naar de dokter geweest en die zij dat het niets was , mischien de zenuwenen dat het vanzelf over gaat.
maar overdag heb ik er niet zon last van , vooral snachts en dan word ik er wakker van en dan voel ik soort steken richting mn slaap
morgen ga ik een afspraak maken bij de tandarts , maar hebben jullie mischien een idee wat het zou kunnen zijn ? want ik maak me namelijk erg druk en ik blijf er maar aan denken.
Gefeliciteerd.Je zit met precies hetzelfde probleem als ik. Alleen kan ik ook amper water drinken, koud aan mn kies en warm aan mn kies hebben.
Oorzaak : Mijn klote tandarst heeft in mn zenuwen lopen boren.Vandaar dat ik ook die pijn heb.Waarschijnlijk is hetzelfde bij jouw
![]()
ff terug gaan naar de tandarts is idd de optie.Ik ga morgen ook