quote:
Op zondag 27 juni 2004 15:03 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
Och achteraf zeg ik het paste precies in het scenario
![]()
In dit scenario?
We schrijven 1992. Arjen Robben is 8 jaar oud en zit net op voetbal. Tijd om het penalty scenario uit de kast te trekken. Marco van Basten is als één van de weinigen op de hoogte van het komplot. Hij mist dan ook expres zijn penalty.
Twee jaar later. Arjen is nu 10 jaar oud. De samerzweerders waren vergeten Ed de Goey in te lichten, vandaar dat hij die vrije trap doorliet. De regisseurs balen, maar zweren erbij de volgende keer beter voorbereid te zijn.
In 1996 is Arjen Robben 12 jaar oud. Dit maal loopt het volledig volgens plan. Seedorf strijkt 3 miljoen gulden op voor zijn missers, de samenzweerders betalen dit uit de winst die ze maken door weddenschappen af te sluiten op Oranje.
1998. Halve finale Brazilië. Om te voorkomen dat het mis gaat, zijn dit jaar nog meer spelers ingeschakeld. Het werkt weer als een trein, Nederland verliest wederom met penalty's. We kunnen weer naar huis. Een land in rouw. Arjen is nu 14 jaar oud, en zweert dat hij wraak zal nemen als hij groot is.
2000. Het complot komt bijna naar buiten, want 5 penalty's missen in 1 wedstrijd is verdacht. Met zwijggeld worden alle geruchten de kop in gedrukt. Arjen, 16 jaar, is getergd na dit EK. Dit mag nooit meer gebeuren, denkt hij, terwijl hij nog een half uurtje op penalty's traint.
2002. Het geld is op. Robben is nog te jong, dit WK mag niet gewonnen worden. Ze zijn in paniek, maar Oranje helpt een handje. Ze gaan niet naar het WK. De samenzweerders halen opgelucht adem...
2004. Arjen Robben zit eindelijk in de selectie van Oranje. Nadat Advocaat hem eerst niet opstelt en in de tweede wedstrijd wisselt, groeit hij uit tot nationale held. In contrast met Advocaat, die onder zware druk Robben moest wisselen om het contrast Robben - Advocaat te versterken. Kwartfinale wordt gehaald, en gewonnen, met penalties. Uiteraard, want dit was achteraf het plan. We hebben een volksheld nodig, goed voor de saamhorigheid, en een wonder, goed voor de moraal onder de bevolking. Ik kan de rest van het scenario wel verklappen, maar ik denk niet dat de samenzweerders hiermee content zouden zijn. Wel wil ik ze even bedanken voor het 12 jaar lang in de luren leggen van de bevolking. Minister President Jan-Peter Balkenende en Koningin Beatrix: BEDANKT
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.3 weken sterren kijken in augustus:
www.iayc.org