Whehehe jaquote:Op zaterdag 3 juli 2004 13:49 schreef twi het volgende:
[..]
Ahja, ik had nog een stoer verhaal. Gisteren zaten we zo met coole Charlie ventjes met lasergeweren te schieten he, ik moest m'n teammaatje coveren met suppressed fire, zodat hij de vijanden kon uitschakelen. Alpha gaat achterlangs mijn Bravo team die bezig is met suppressen, zodat Charlie in een positie komt waar 'ie ze lekker kan snipen. KUT, REPLAY, WIE IS ER DOOD? Ik zie een teamlid van Alpha door z'n knieen zakken, kut, snel ze coveren zodat 'ie gesaved kan worden. Ik grijp een granaat, gooi 'm tussen z'n voeten en....
BOEMMMMMMMMMMMMM
Dat was team AlphaToch leuk om je teamlid op te blazen als 'ie 't niet verwacht
Was ik weer zo aan het scheldenquote:Op zaterdag 3 juli 2004 13:43 schreef twi het volgende:
[..]
Machtig spel is het toch zeg, ik zou er gvd haast van gaan schelden
Je was zo stoned als een konijn op het eind Ace, je was de weg helemaal kwijtquote:Op zaterdag 3 juli 2004 14:10 schreef SailingAce het volgende:
[..]
Was ik weer zo aan het schelden
Ja dat kan welquote:Op zaterdag 3 juli 2004 14:25 schreef twi het volgende:
[..]
Je was zo stoned als een konijn op het eind Ace, je was de weg helemaal kwijt
Ja zit nu in chapter 3.quote:Op zaterdag 3 juli 2004 16:53 schreef Gamedemon het volgende:
zit ik al ace..is moeilijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dat was maar 1 map hans!quote:Op zaterdag 3 juli 2004 18:30 schreef twi het volgende:
Nadat ik met G Demon een paar potjes op Hard heb gedaan verleden week, is die Normal mode echt ontzettend simpeltjes.
Oi, je had goeie cover van mequote:Op zondag 4 juli 2004 09:14 schreef twi het volgende:
Bijna 2 mappen, Hans, en daarin kun je makkelijk zien dat Normal gewoon simpel is vergeleken met Hard. Bij Hard ging ik een half miljoen keer dood in een stukje, terwijl ik gisteren 1 keer dood ging in de vier levels die ik heb gespeeld.
Ik bedoelde de SP levels, maar MP ging het ook prima ja!quote:Op zondag 4 juli 2004 10:38 schreef SailingAce het volgende:
[..]
Oi, je had goeie cover van me
Waren we al door die loods gelopen danquote:Op maandag 5 juli 2004 10:10 schreef twi het volgende:
[..]
Ik bedoelde de SP levels, maar MP ging het ook prima ja!
Gijs, je stopte gewoon met spelen bij het laatste checkpoint
Ik wel, volgens mij was jij alleen het hele level aan het teruglopenquote:Op maandag 5 juli 2004 10:39 schreef SailingAce het volgende:
[..]
Waren we al door die loods gelopen dan
Nou begin maar op normal hoorquote:Op donderdag 22 juli 2004 11:32 schreef UNDERTAKER het volgende:
Aan te raden om hem op hard te spelen ipv normal dus?
Mja.. tis een heel mooi spel, dat zeker. Maar ik heb hem zelf ook uitgespeeld.. en tis nou niet zo dat ik meteen weer overnieuw wil gaan spelen. Ja ik doe wel eens een co-op missie, dat is wel leuk.quote:Op donderdag 22 juli 2004 11:50 schreef UNDERTAKER het volgende:
Wel ja? Moelijk genoeg dus
verbaast me aan de ene kant dat hij nu al zoveel 2dehands wordt aangeboden op i'net.. Aangezien het een echt goed spel blijkt te zijn
Aan de andere kant ook niet.. Denk dat het veel mensen tegenvalt dat je zelf niet kan skieten
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |