FOK!forum / EK 2004 / Ik hoop dat het tegen Zweden op penalties aankomt
Linzvrijdag 25 juni 2004 @ 16:42
Juist ja, een penalty shoot-out net als gisteren, maar dan met Nederland als winnaar! Het moet maar es een keer afgelopen zijn met dat gezeik over penalties met het Nederlands elftal, anders zal dit ons altijd onnodig als een donkere schaduw achtervolgen. Ik voorzie het volgende scenario: zoals gezegd draait het uit op een strafschoppen serie, het Nederlands elftal ondergaat die grandioos, alle penalties erin. Dat zal een enorme boost aan zelfvertrouwen geven binnen het elftal, waardoor we nog beter gaan speler in de halve finale die we natuurlijk gaan winnen (liefst weer door dmv een penalty shout out) tot we uieindelijk in de finale de titel pakken tegen nota de bene de Tsjechen! Zijn we eindelijk eens af van dat gezeur.

Dit is een reëel scenerio, wie hoopt met mij mee?
Netsplittervrijdag 25 juni 2004 @ 16:43
Wil je dat we gaan verliezen ofzo???
Op penalties winnen we het nooit...
HeatWavevrijdag 25 juni 2004 @ 16:43
Liever niet, niet omdat we per definitie niet winnen dan, maar gewoon omdat het altijd slecht voor mijn hart is. Zelfs gisteren ging ik half dood .
kleinmeiskevrijdag 25 juni 2004 @ 16:44
Uhmmmm, ik zou 't niet willen als je wil dat NL wint ... Zie je die oranjemannen al penalties erin schieten dan? Ze zijn er nog slechter in dan die Engelsen man!
Zelfs kleinmeiske vond het gisteren spannend!
hellmondunitedvrijdag 25 juni 2004 @ 16:53
ALLEEN als het echt volgens jou scenario verloopt, maar heb liever een 6-0 overwinning
Elvislivesvrijdag 25 juni 2004 @ 16:57
kan mn hart niet aan man.........2 series!!
Schaartjevrijdag 25 juni 2004 @ 16:58
NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! geen penals.

Hoe goed je bent, penalties blijven een loterij!
Je hebt 2 ploegen, dus 50% kans dat je er uit vliegt.
Dat risico kunnen we beter niet nemen. Gewoon voor 90min al beslissen. En geloof me, NL is echt een team aan het worden, dit was het enige wat die toppers van ons misten. Dus ik denk echt dat we dit toernooi GAAN WINNEN!!
In de finale verslaan we trouwens Tsjechie met 3-1

MARK MY WORDS!
Bupatihvrijdag 25 juni 2004 @ 16:59
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 16:43 schreef HeatWave het volgende:
Liever niet, niet omdat we per definitie niet winnen dan, maar gewoon omdat het altijd slecht voor mijn hart is. Zelfs gisteren ging ik half dood .
Haha...ik ook al
Elvislivesvrijdag 25 juni 2004 @ 17:00
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 16:58 schreef Schaartje het volgende:
NL is echt een team aan het worden, dit was het enige wat die toppers van ons misten. Dus ik denk echt dat we dit toernooi GAAN WINNEN!!
Zweden is al een team, Portugal wordt steeds sterker........moet t eerst nog ff zien
jaspahvrijdag 25 juni 2004 @ 17:01
finale penalty's

en dan gaat seedorf scoren!

dat lijkt me mooi
Elvislivesvrijdag 25 juni 2004 @ 17:03
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 17:01 schreef jaspah het volgende:
finale penalty's

en dan gaat seedorf scoren!

dat lijkt me mooi
hehehe ja da's net zoiets als call-tv medewerkers met een goeie grap, net op t moment dat er mensen daadwerkelijk naar hun programma kijken!
_GdR_vrijdag 25 juni 2004 @ 17:03
wat mij mooi lijkt.

dat er gewoon een willekeurige speler keihard zn knieen breekt ofzo.
PPLvrijdag 25 juni 2004 @ 17:03
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 17:01 schreef jaspah het volgende:
finale penalty's

en dan gaat seedorf scoren!

dat lijkt me mooi
Vlak nadat Baros heeft overgeschoten ofoz ?
Zie ik hier een voorspelling van de finale verstopt ?
Firetigervrijdag 25 juni 2004 @ 17:04
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 17:01 schreef jaspah het volgende:
finale penalty's

en dan gaat seedorf scoren!
Das onmogelijk
HeatWavevrijdag 25 juni 2004 @ 17:05
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 17:03 schreef _GdR_ het volgende:
wat mij mooi lijkt.

dat er gewoon een willekeurige speler keihard zn knieen breekt ofzo.
Stoer weer .

!
Erosjuhhhvrijdag 25 juni 2004 @ 17:05
zo loopt 't niet hoor morgen
1ste helft word 4-0 voor nederland daarom besluit met de 2e helft maar niet te spelen en winnen we
O-DOGvrijdag 25 juni 2004 @ 17:11
STEL DAT nederland zou willen met penalty's
zou toch geweldig zijn, lekker breken met cliché's
Dauntlessvrijdag 25 juni 2004 @ 17:14
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 17:11 schreef O-DOG het volgende:
STEL DAT nederland zou willen met penalty's
zou toch geweldig zijn, lekker breken met cliché's
Dat zou betekenen dat we niet konden winnen van Zweden, terwijl dat statistich en kwalitatief gezien echt moet kunnen. Win dan in de halve finale tegen Portugal met penalties.

Hoewel ik het liever op een overwinning in reguliere speeltijd houd.
_GdR_vrijdag 25 juni 2004 @ 17:15
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 17:05 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Stoer weer .

!
neej lijkt me gewoon mooi om te zien.
dat die gast gewoon in een flits zn cariere kapot ziet gaan.
overbetaalde kut ventjes.
KieWievrijdag 25 juni 2004 @ 17:15
Het is helemaal geen loterij...
Zag laatst De Boer vertellen dat ze weer niet op penalty's oefenen. Want, zo zei hij, de situatie valt toch niet na te bootsen. De druk van een penalty-serie is zo apart, daar kun je niet op trainen.
Als dit een waarheid is, waarom trainen ze dan uberhaupt? Je kunt de druk van een wedstrijd ook niet simuleren, dus gewoon kappen met die trainingen. Nee, dat doen ze elke dag een paar uur.
Blijkbaar heb je dus wat aan een training, zonder dat je die wedstrijddruk erbij hebt. Maar waarom dan weer niet oefenen op penalty's?? Er valt geen enkele logica in deze twee stellingen gecombineerd te vinden.
Kijk eens naar het Nederlandse hockeyelftal. Na enkele strafbaldebacles besloten ze samen te werken met een psycholoog en een compleet plan voor een strafballenserie te maken. Iedereen weet voor de wedstrijd al of hij er eentje moet nemen. Niets geen zenuwachtigmakend rondlopen met een blocnootje, en mensen vragen of ze er over een minuut eentje in willen rossen.
Dan de Olympische Spelen 2000. Zowel in de halve finale als in de finale komen de hockeyheren voor een strafballenserie te staan. En wie nam er ook alweer goud mee terug naar huis??
Markvrijdag 25 juni 2004 @ 17:27
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 17:15 schreef KieWie het volgende:
goed verhaal
Inderdaad, dat gelul van een loterij. Als je de serie op het WK '98 zag: al die Brazilianen schoten de bal hoog in een hoek. Dat is geen geluk, dat is oefening. En druk oefenen is inderdaad niet 100%, maar je kunt een hoop simuleren. Neem er na de training allemaal 1 en wie mist, mag nog een half uur rondjes blijven rennen
hoM3rvrijdag 25 juni 2004 @ 17:33
Penalty's zijn wel te trainen maar de echte grootheden doen de panenka. Ik hoop op Stam dit keer.
Hedgehogvrijdag 25 juni 2004 @ 17:53
Ik hoop dat het dus echt GEEN penalties worden. Heb er totaal geen vertrouwen in, te meer omdat er wederom niet op is getraind. Wat dat betreft lijken het wel een stelletje amateurs.
Ook zou ik bij god niet weten wie ze moet nemen. Je hebt Van Nistelrooij, Makaay en Van Hooijdonk, maar die zullen nooit alle 3 tegelijk in het veld staan: minimaal 1 moet er daar van af. Verder lijkt me Bouma wel een goede pingel hebben (heeft ook een goede vrije trap), maar die zal niet spelen waarschijnlijk.

Nee, ik heb veel liever dat ze het in de voorgaande 120 minuten afmaken
O-DOGvrijdag 25 juni 2004 @ 17:58
1. De Boer
2. Stam
3. Cocu
4. Seedorf
5. Bosvelt (komt er in voor Robben)

en dan winnen!
Quasar_de_Duifvrijdag 25 juni 2004 @ 18:04
Als het op strafschoppen aankomt dan kan je zo goed als afscheid nemen van Nederland. Volgens mij hebben we nog nooit gewonnen met strafschoppen maar ik weet wel dat we van alle 5 de eindtoernooien vanaf 1992, 4 keer eruit geschopt zijn omdat we de penalties misten. En dan kun je wel leuk gaan zeggen, "het moet maar een keer afgelopen zijn" maar dat helpt natuurlijk helemaal niets.
Linzzondag 27 juni 2004 @ 00:29
Ben blij dat m'n hoop uit is gekomen, nu de rest van het scenario nog, deze wedstrijd zal een enorme boost aan vertrouwen hebben gegeven binnen het Nederlands Elftal
Yskonijnzondag 27 juni 2004 @ 00:33
Je hebt je zin gekregen!
keijzzondag 27 juni 2004 @ 00:38
BansheeBoyzondag 27 juni 2004 @ 00:38
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 18:04 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Als het op strafschoppen aankomt dan kan je zo goed als afscheid nemen van Nederland. Volgens mij hebben we nog nooit gewonnen met strafschoppen maar ik weet wel dat we van alle 5 de eindtoernooien vanaf 1992, 4 keer eruit geschopt zijn omdat we de penalties misten. En dan kun je wel leuk gaan zeggen, "het moet maar een keer afgelopen zijn" maar dat helpt natuurlijk helemaal niets.


-Vaduz-zondag 27 juni 2004 @ 00:39
Wat een voorspellende gave, mn pa zij het ook al dagen lang.
Quasar_de_Duifzondag 27 juni 2004 @ 00:42
quote:
Op zondag 27 juni 2004 00:38 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]



Ow wacht, je hebt iets tegen me ontwikkeld in Politiek en dan probeer je mijn terechte ongeloof uit te lachen. We hadden er net zo goed uit kunnen vliegen of zat jij niet in spanning? Trouwens, je bent niet eens voor Nederland man
Radjeshzondag 27 juni 2004 @ 00:49
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 16:43 schreef Netsplitter het volgende:
Wil je dat we gaan verliezen ofzo???
Op penalties winnen we het nooit...
jawel
scanman01zondag 27 juni 2004 @ 00:56
De held van de wedstrijd: Arjen Robben. 20 jaar en dan de alles beslissende penalty nemen

En v/d Sar natuurlijk. Andere jaren stond het huilen hem nader dan het lachen omdat hij NL niet heeft kunnen helpen een ronde verder te komen. Dit keer pakt hij op voortreffelijke wijze die 6e penaly (bijna klem).
Quasar_de_Duifzondag 27 juni 2004 @ 01:09
quote:
Op zondag 27 juni 2004 00:49 schreef Radjesh het volgende:

[..]

jawel
Maar wie had dat verwacht? Ongelooflijk, ik denk dat mede daarom de hele natie zo blij is.
BansheeBoyzondag 27 juni 2004 @ 01:13
quote:
Op zondag 27 juni 2004 00:42 schreef Quasar_de_Duif het volgende:

Trouwens, je bent niet eens voor Nederland man
Dat moet je even uitleggen c.q. verklaren, het liefst aan de hand van citaten van mij

Elvisliveszondag 27 juni 2004 @ 01:35
quote:
Op zondag 27 juni 2004 00:42 schreef Quasar_de_Duif het volgende:

[..]

Ow wacht, je hebt iets tegen me ontwikkeld in Politiek en dan probeer je mijn terechte ongeloof uit te lachen. We hadden er net zo goed uit kunnen vliegen of zat jij niet in spanning? Trouwens, je bent niet eens voor Nederland man
geef nou gewoon es een keertje iemand gelijk.

zonder ruzie te zoeken: EINFACH FABELHAFT! of zoiets, nou die vieze portugezen druut!

[ Bericht 0% gewijzigd door Elvislives op 27-06-2004 10:36:38 ]
hellmondunitedzondag 27 juni 2004 @ 17:19
jij gaat toch zeker geen gelijk krijgen he TS
Johnny_Footballherozondag 27 juni 2004 @ 17:22
Na het overleven van de penalty-thriller, kunnen we niet meer verliezen.

Ik geloof daar oprecht in.
Etceterazondag 27 juni 2004 @ 17:27
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 16:42 schreef Linz het volgende:
Juist ja, een penalty shoot-out net als gisteren, maar dan met Nederland als winnaar! Het moet maar es een keer afgelopen zijn met dat gezeik over penalties met het Nederlands elftal, anders zal dit ons altijd onnodig als een donkere schaduw achtervolgen. Ik voorzie het volgende scenario: zoals gezegd draait het uit op een strafschoppen serie, het Nederlands elftal ondergaat die grandioos, alle penalties erin. Dat zal een enorme boost aan zelfvertrouwen geven binnen het elftal, waardoor we nog beter gaan speler in de halve finale die we natuurlijk gaan winnen (liefst weer door dmv een penalty shout out) tot we uieindelijk in de finale de titel pakken tegen nota de bene de Tsjechen! Zijn we eindelijk eens af van dat gezeur.

Dit is een reëel scenerio, wie hoopt met mij mee?


Liever niet eigenlijk, dan krijg ik gegarandeerd een hartverzakking
Aan de andere kant: het is goed tegen de vergrijzing in Nederland
En het zou echt zwaar geniaal zijn - en we zijn voorgoed van ons 'syndroom' af (als we het nu nog niet waren zeg maar)