Hallo,
Hierbij een kleine uitverkoop. Spellen gaan in de verkoop omdat ik geld nodig heb voor de komende vakantie (reis naar New York
![]()
). Daarbij heb ik de meeste spellen uitgespeeld en liggen ze hier maar stof te vangen.
Ps2 games - The Mark of Kri  spel is in goede staat, prijs 25 Euro
- The Getaway  spel is in perfecte staat heeft werkelijk maar 2 maal in mijn Ps2 gezeten (niet goed voor de verkoop: maar gta is gewoon beter), prijs 20 Euro
- DTM Race Driver  disc heeft krasjes op de achterkant, maar werkt gewoon goed. prijs: 17 Euro
- Devil May Cry  disc heeft krasjes op de achterkant, maar werkt gewoon goed, prijs: 15 Euro
NGC games - Star Wars Rogue Leader: Rogue Squadron II (dus niet die nieuwere versie)  ook deze disc heeft krasjes op de achterkant zitten, maar werkt gewoon goed. prijs: 12,50 Euro
GBA games - The legend of Zelda a link to the past (plus Four swords)  prijs: 22,50
XBOX promo materiaal - HALO 2 limited edition 2004 kalender. Kalender is nooit te koop geweest in de winkel. Is dus een collectors item. Bieden vanaf 20 Euro (plus nog eventuele verzendkosten. Weet niet hoeveel deze zullen zijn).
Poster (foto is van het internet afgehaald):
![]()
- Xbox posters (het liefst in een koop) Poster zijn van Amped, DOA 3, Project Gotham Racing en xbox zelf. prijs TEAB (heb ook geen idee wat de verzendkosten hiervan zijn)
Werkelijke foto’s van de posters en de kalender zijn hier te vinden: http://members.home.nl/slomy/ Extra informatie: Prijzen zijn zo ongeveer vast. Voor de games (Ps2, NGC en GBA) geldt dat de verzendkosten al inbegrepen zijn bij de prijs. Het spel zal dan verzonden worden in een bubbeltjesenvelop.
Verzendkosten voor het Xbox promo materiaal weet ik niet. Ik weet dat de posters in een koker kunnen worden opgestuurd echter de kalender zal wat moeilijker worden. Zeker omdat deze niet opgevouwd kan worden. Moet dus zo verzonden worden.
Ter verduidelijking: alles is alleen bestemd voor verkoop. Ik ben niet geïnteresseerd in ruilen Deze advertentie staat ook nog op
http://www.insidegamer.nl/forum/viewtopic.php?p=398889#398889