quote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:37 schreef Frenkie het volgende:
Italie staat voor piemel..
Maar ja de Ajaxieden zullen het wel weer prachtig vinden![]()
Sorry piemel.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:37 schreef Frenkie het volgende:
Italie staat voor piemel..
Maar ja de Ajaxieden zullen het wel weer prachtig vinden![]()
Italie speelde tegen Zweden prachtig aanvallend voetbal en ook tegen Bulgarije...quote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:42 schreef PaRaR het volgende:
italie verdiende ut nie eens ... dag italiaaaa *zwaai*
En morgen weer vloeken als de Tsjechen het nalaten om de Duitsers punten af te troggelen..quote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:44 schreef SnookieMJ het volgende:
mooi wedstrijd. keurig toegewerkt naar de 2-2. ik als ajacied geniet hier van
zeker, zeker.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:46 schreef Frenkie het volgende:
[..]
En morgen weer vloeken als de Tsjechen het nalaten om de Duitsers punten af te troggelen..
Inderdaad niet, maar heb dan wel de ballen om dat openlijk te doen, in plaats van als een mietje te staan stampvoeten, vlak nadat je geheel per toeval en ongeluk in de 90e minuut de bal voor de voeten van een Zweedse spits uit je handen laat vallen.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:47 schreef HeatWave het volgende:
Er valt ze niets te verwijten.
Whaha Counterploegen. Denemarken en Zweden spelen juist superaanvallend. Vooral de Denen spelen vaak met 4 aanvallers.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:36 schreef Frenkie het volgende:
Gadver wat kots in van die scandinaviers![]()
Beide counterploegen en dan van die vieze smerige afspraken![]()
schande.. ik hoop dat ze er uit vliegen. De Denen tegen de Tsjechen en de Zweden tegen ons of tegen de Duitsers
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |