same here. Hoe vaker ik slet genoemd wordt, hoe meer ik me daarna ga gedragen (in bed). Dan voel ik me d'r een stuk gemakkelijker bij...quote:Op dinsdag 22 juni 2004 18:13 schreef Angel20 het volgende:
ik word ook graag sletje genoemd....![]()
wel alleen tijdens sex als ik geil ben
Ja, dat is de bekende Totti-positie. Een interessant linkje voor je vriend om te oefenen:quote:Op dinsdag 22 juni 2004 16:39 schreef Angel20 het volgende:
Klinkt maybe beetje stom, zit ook niet te wachten op onzinnige reacties
maar zijn er mensen die hierop geilen?
mijn 'nieuwe vriendje' dus wel....nou hebben we laatst voor het eerst sex gehad.
Hij sloeg mij, in mn gezicht, niet hard, meer een tikje
verder niks
nou vertelde ie net, dat hij het geil vind als ik dat ook bij hem doe
ook zei ie dat ie kickt op spugen....
geloof dat dit niet echt mijn voorkeur heeft, maar als het hem opgeilt, wil ik het wel doen
doe het ook niet tegen mijn zin, het heeft gewoon niet mijn voorkeur
ben benieuwd of er meer mensen zijn die hier op geilen?
Dat heb ik ook. Punt is alleen, ik vind het wel lollig, niet de hele tijd dat brave, maar ik vind in je gezicht geslagen worden toch echt wel even heeeel wat anders dan een tik op je billen, in je gezicht voelt voor mij gewoon helemaal fout. En in je gezicht spugen, nee, dat vind ik nog vernederender, en daar kick ik niet op. In mn gezicht klaarkomen vind ik prima, maar spugen vind ik echt veel te ver gaan. Ik zou het niet doen - ook niet om een partner een plezier te doen, want misschien vind ik het op dat moment niet zo erg maar ik zou me er denk ik op een ander moment naar over gaan voelen, me afvragen of hij wel echt van me houdt enzo.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 18:49 schreef Twiggy het volgende:
same here. Hoe vaker ik slet genoemd wordt, hoe meer ik me daarna ga gedragen (in bed). Dan voel ik me d'r een stuk gemakkelijker bij...
quote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:09 schreef Pappie_Culo het volgende:
I think I lof joe![]()
Zeg stijf lijk, ik vind t niet lief dat je zulke verwijzingen doet naar Jeroen! Hij is een vriend van me, toevallig en om m nou te gaan lopen dissen als ie zelf er niet bij is is al helemaal niet lief!quote:Op dinsdag 22 juni 2004 16:52 schreef RigorMortis het volgende:
Het begint met spugen, maar eindigt meestal veel verder, verder dan goed voor je is...
Heet hij niet toevallig Jeroen?
Hier SCHANDKNAAP: Wie gebruikt er weleens één? staat info genoeg!
Ja, dat is natuurlijk het ideaal, maar laten we wel wezen, hoe leuk ik pijpen ook vind, voor het vriendje is het toch echt leuker.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:35 schreef Nieuwsslurper het volgende:
Tja.................
Spugen en slaan in het gezicht, kan best geil zijn (denk ik), als beide partijen dit vinden. Zelf hoeft het voor mij niet. Wijzelf gaan meer voor het streel werk. Wat mij wel verbaasd is dat er reacties tussen staan van "Van mij hoeft het niet, maar ik vind het niet erg". Persoonlijk denk ik dat 2 partijen seks met elkaar moeten hebben die ze bijde heerlijk vinden. Daarom duurt het vaak wat langer als de verkeringstijd voordat de seks optimaal is. De basis van 2 mensen waarvan de 1 optimaal geniet en de ander het niet echt erg vind is in mijn opinie geen goede basis.
Just my 2 cents
je logica is ok, alleen mis ik iets in je logica... Het gaat over wat er in het algemeen bedoeld wordt met spugen... Spugen is naar mijns inziens iets negatiefs.. Als je op iets spuugt heb je er schijt aan, lager dan laag... In iemands gezicht spugen staat daar in mijn logica dus gelijk aan iemand flink vernederen... Spuug tijdens het zoenen of spuug gebruiken als glijmiddel is dus heeeeeel iets anders... Het gaat om het achterliggende idee, de manier waarop, en niet over de samenstelling van je lichaamssappen, en hoe deze gemengd worden met die van iemand anders...quote:Op woensdag 23 juni 2004 10:26 schreef RiDo78 het volgende:
Misschien spoor ik niet ofzo... maar dat boeit mij ff niet. Ik snap namelijk niet wat er zo erg is aan een beetje spuug. Ik bedoel, als je lekker aan het tongzoenen bent maak je er ook 1 grote mix van, en dan is het in je mond!
Als kind deden we wel eens spelletjes: "Hou je hand eens op.... Als dit nu jouw land is heh, waar ga je je huis dan bouwen? en wil je ook een zwembad in de tuin? waar? daar? <spuug>". Hoewel ik die grap na 1 keer meegemaakt te hebben wel wist, hield ik mij altijd van de domme en slaagden meerdere kinderen erin om mij op mijn hand te spugen. Maar voordat ze weg konden lopen had ik het al in hun eigen gezicht afgeveegd.
In het gezicht, dus buiten het lichaam. Je veegt het af, je bent het kwijt en 99 van de 100x vlekt het ook niet. Terwijl als het in je mond zit tijdens het tongen, slik je het waarschijnlijk nog door ook.
Maar als een leuke meid mij in mijn gezicht spuugt vind ik dat geen probleem. Ik vind het niet vies, sterker nog, doordat het meestal op lichaamstemperatuur is voelt het best wel lekker. Vooral als de omgevingstemperatuur beetje kouder is (herfst / lente).
Slaan in het gezicht vind ik iets anders. Zolang het niet te hard is kan ik het wel waarderen. Maar als ik 2 dagen met een rode wang rond loop is ze een grens over gegaan.
Dat ligt er maar aan hoe je het op vat. In sommige landen is je rug naar iemand toekeren ook een teken van minachting. Betekent dat dat ze daar bepaalde standjes niet moeten doen omdat je je partner dan niet waardig genoeg vinden? Hoe doen ze het daar dan als ze elkaars rug in willen smeren? Blijven ze met de gezichten naar elkaar toe?quote:Op woensdag 23 juni 2004 13:45 schreef B-FliP het volgende:
[..]
je logica is ok, alleen mis ik iets in je logica... Het gaat over wat er in het algemeen bedoeld wordt met spugen... Spugen is naar mijns inziens iets negatiefs.. Als je op iets spuugt heb je er schijt aan, lager dan laag... In iemands gezicht spugen staat daar in mijn logica dus gelijk aan iemand flink vernederen... Spuug tijdens het zoenen of spuug gebruiken als glijmiddel is dus heeeeeel iets anders... Het gaat om het achterliggende idee, de manier waarop, en niet over de samenstelling van je lichaamssappen, en hoe deze gemengd worden met die van iemand anders...
Ik vind je verweer MEESTERLIJK!quote:Op woensdag 23 juni 2004 14:06 schreef RiDo78 het volgende:
[..]
Dat ligt er maar aan hoe je het op vat. In sommige landen is je rug naar iemand toekeren ook een teken van minachting. Betekent dat dat ze daar bepaalde standjes niet moeten doen omdat je je partner dan niet waardig genoeg vinden? Hoe doen ze het daar dan als ze elkaars rug in willen smeren? Blijven ze met de gezichten naar elkaar toe?
En als je een meisje vingert, zou je dat niet mogen doen met enkel je middelvinger omdat dat ook een beledigend gebaar is???
......
Sorry maar ik steek mijn middelvinger niet op tijdens dat ik aan het vingeren ben... Ik _gebruik_ mijn middelvinger, en vaker meerdere vingers om dat te doen... Als je tijdens de seks ineens je middelvinger naar je vriendinnetje zou opsteken, dan zou dat een heel ander effect geven als vingeren of niet?quote:Op woensdag 23 juni 2004 14:06 schreef RiDo78 het volgende:
[..]
Dat ligt er maar aan hoe je het op vat. In sommige landen is je rug naar iemand toekeren ook een teken van minachting. Betekent dat dat ze daar bepaalde standjes niet moeten doen omdat je je partner dan niet waardig genoeg vinden? Hoe doen ze het daar dan als ze elkaars rug in willen smeren? Blijven ze met de gezichten naar elkaar toe?
En als je een meisje vingert, zou je dat niet mogen doen met enkel je middelvinger omdat dat ook een beledigend gebaar is???
Dat weet ik niet... Immers, bij minachting spuug je imo. voor iemand op de grond. En als je iemand recht in zijn gezicht spuugt heb je per direct mot...... maar dat heb je ook als je plotseling iemand in zijn of haar kruis grijpt.quote:Op woensdag 23 juni 2004 16:15 schreef B-FliP het volgende:
Appels en peren in mijn mening dus...
Tuurlijk, ieder heeft zo zijn voorkeuren. Maar dat heb je met alles. Of het nu met spugen, sm, plas/poepsex is... iedereen heeft wel een voorkeur of afkeur ergens over. En als je daar over gaat discusseren, dan kom je nooit klaar (letterlijk en figuurlijk).quote:dus, on-topic... In het gezicht spugen is dus niets mis mee als het door beide personen als plezierig en gewenst wordt beschouwd... Ik vind dat persoonlijk raar en het is zeker niet mijn ding, en heb verteld waarom, maar gelukkig is iedereen anders dus voor ieder wat wils...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |