Die van de IKEA bestaan uit 3 delen. Boxspring zelf, het matras, en het dekmatras.quote:Op zondag 20 juni 2004 15:41 schreef DanielaJurcevice het volgende:
kan je een boxspring uit elkaar halen?
Alleen de poten moet je zelf bevestigen. De rest is gewoon een kwestie van op elkaar stappelenquote:Op zondag 20 juni 2004 16:51 schreef DanielaJurcevice het volgende:
hoe hoog is het boxspring deel dan?
(dus een IKEA boxspring moet je nog eerst, in elkaar schroeven????)
Kun je best doen, als je maar lijm achterhand houd.quote:Op zondag 20 juni 2004 17:16 schreef DanielaJurcevice het volgende:
maar dit:
[afbeelding]
kan je toch niet uit elkaar halen?
en dus om terug te komen op mijn eerste vraag...
hoe krijg ik deze boxspringbodem (houten frame/veren e.d.) naar boven... en hoe kan ik berekenen of dat uberhaupt mogelijk is?
Een boxspringcombinatie bestaat inderdaad uit verschillende 'onderdelen', namelijk:quote:Op zondag 20 juni 2004 20:28 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Demonteren gaat altijd... maar dan wordt het ook wel 'slopen' genoemd
Serieus antwoord: nee, dat gaat niet.
Berekenen is heel simpel. Meet de uiterste maten van je bed. Dus lengte en breedte. Ga met je meetlint naar boven lopen de trap op. Dus je vent boven en jij onderaan en omhoog lopen. Kijk of het er doorheen past. Kijk of je het bed op zijn kant omhoog kan krijgen, scheelt al in de breedte. Kijk dan of je de lengt kan manouvreren.quote:Op zondag 20 juni 2004 20:04 schreef DanielaJurcevice het volgende:
ik betwijfel het, maar ik zal het effe vragen.
Het formaat weet ik overigens wel (200x80x25)... nu alleen nog een manier om te berekenen of ik em via de trap omhoog kan brengen :-)
Dit is wel heel simpel gedacht... Meestal zit er in trappen nog een lastige draai. Daarbij moet je ook nog rekening houden met het bed dat gekanteld méér ruimte inneemt en ook dan nog een draai moet kunnen maken etc. Het rekenen in 2 dimensies is makkelijk maar uiteindelijk is het een 3 dimensionaal voorwerp wat in een 3 dimensionaal gat omhoog moet.quote:Op zondag 20 juni 2004 21:23 schreef PS het volgende:
[..]
Berekenen is heel simpel. Meet de uiterste maten van je bed. Dus lengte en breedte. Ga met je meetlint naar boven lopen de trap op. Dus je vent boven en jij onderaan en omhoog lopen. Kijk of het er doorheen past. Kijk of je het bed op zijn kant omhoog kan krijgen, scheelt al in de breedte. Kijk dan of je de lengt kan manouvreren.
En als je een centraal trappengat hebt kun je het misshien er doorheen omhoog trekken met een touw en een sterke vent.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |