quote:Op zaterdag 19 juni 2004 22:49 schreef Arcee het volgende:
Volgens de commentator gaan Duitsland en Tsjechië het op een gelijkspel gooien. Wat een onzin. Als Nederland wint van Letland, dan heeft Duitsland helemaal niet genoeg aan een gelijkspel.
Ik hoop om uit pure trots en eergevoel te laten zien dat ze alle wedstrijden in de poule kunnen winnen en gewoon omdat ze van de duitsers wíllen winnenquote:Op zaterdag 19 juni 2004 23:37 schreef 2look het volgende:
Waarom zou Bruckner blessures, kaarten, oververmoeidheid etc risceren..als zn team toch al over is..
Voor mijn part spelen ze tegelijk tegen tjechie die duitsers, als ze maar niet winnen.quote:Op zaterdag 19 juni 2004 23:42 schreef majic het volgende:
Als Nederland het ruim wint van Letland dan "gun" ik het ons/ze ook dat ze/we doormogen naar de kwartfinale. Ben zelf beetje fan geworden van dat gekke onbekende team vol hardwerkende, eerlijke lui ...die Letten mag ik wel. Hoop dat het een mooie pot voetbal wordt waarin NL met 1-0 of 2-1 wint..
En dat Duitsland t niet red (Al is t maar om dick advocaat eens uit dat verdoemenishoekje te krijgen)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |