Dat flamen bij sommige users erg makkelijk is, betekent nog niet dat je het ook moet doen...quote:Op donderdag 24 juni 2004 15:53 schreef mhr-zip het volgende:
Lol @ http://fotoboek.fok.nl/user.fok?id=89234
jah vnid het ook maar een beetje zielig dat hij gelijk gaat zoekenquote:Op donderdag 24 juni 2004 15:55 schreef freud het volgende:
[..]
Dat flamen bij sommige users erg makkelijk is, betekent nog niet dat je het ook moet doen...
Ik bedoelde een aantal reactie daar. Die niet positief voor hem pleiten.quote:Op donderdag 24 juni 2004 15:55 schreef freud het volgende:
[..]
Dat flamen bij sommige users erg makkelijk is, betekent nog niet dat je het ook moet doen...
Oke ik ben deruit: EEN LES VOOR ONS ALLEMAAL!:quote:Op donderdag 24 juni 2004 15:52 schreef Hardcore_Hooligan het volgende:
[..]
1. Ten eerste ik dreig niet met slaan ik vraag alleen maar of hij nog zoon grote bek heeft als hij voor me neus staat....weet niet of je weet over wie ik het heb maar in ieder geval over de persoon die dit zei:
Lonsdale is gewoon kut.
En die kanslose grafmensen die daar graag bij willen horen zijn helemaal verneukt.
Gewoon opsluiten die stumpers
En dat slaat dus helemaal nergens op!! Ofwel dan??
2 jah ik weet wat het betekend maar het is al jaren me naam op een ander forum en heeft verder niks met mij te maken want heb zelf een hekel aan Hooligans![]()
Laat ze maar...dat doen ze alleen maar om me usernam en hetgene dat ik Lonsdale draag en dat is precies waar deze Topic over gaat....ook al had ik niks gezegd had ik het nog allemaal gedaanquote:Op donderdag 24 juni 2004 15:54 schreef Shir het volgende:
Ik vind het wel sneu voor Hardcore Hooligan dat iedereen tegen hem is, kunnen jullie wel met zijn allen?
Jammer dat een paar van die leuke vriendjes laatst wat lui hebben gepakt die ik ken.quote:Op donderdag 24 juni 2004 15:43 schreef Hardcore_Hooligan het volgende:
[..]
Heb je gelijk in maar wat verwacht je als zoon trieste gast een opmerking maakt van: allemaal opsluiten die stumpers...dat slaat tog nergens op.![]()
Dat deed ik netquote:Op donderdag 24 juni 2004 15:56 schreef Hardcore_Hooligan het volgende:
[..]
jah vnid het ook maar een beetje zielig dat hij gelijk gaat zoekenmaar jah....laat hem maar!! Ze mogen zeggen wat ze willen over mij!!
Kijk als je dat gelijk in je post had gezet had ik niet zo gereageerd...maar jij komt in het algemeen aan met die zinnen. Ik vind lonsdalen mooi en schaam me er niet voor. Kan je wel vertellen dat als ik met me maten in de stad loop dat het er niet zo aan toe gaat.quote:Op donderdag 24 juni 2004 15:57 schreef Skv het volgende:
[..]
Jammer dat een paar van die leuke vriendjes laatst wat lui hebben gepakt die ik ken.
Heel eerlijk natuurlijk, want het zijn echte mannen, 8 tegen 2. Ach ja, als je direct zo reageert op mijn reactie kan je dat natuurlijk wel verwachten he
Naja ik luister zelf ook wel hardcore etc, maar loop iig niet in die stumperige londsdale kleding, heb absoluut geen hekel aan buitenlanders en loop al helemaal niet met een groepje van 20 man door de stad alles en iedereen uit te schelden voor kankerjood.
En aangezien ik die Lonsdalefiguurtjes niet anders ken als wat ik hier boven heb geschreven, zal ik er niet zielig om zijn als ze een keer weg gingen en niet al te snel meer terug kwamen nee.
Naja, jouw reactie getuigd ook al niet van overduidelijke acceptatie van anderen, het gebler in mijn fotoboek is ook niet al te volwassen.
Maja, iedereen is anders he
Ik vond het gewoon een beetje te overdreven maar het is al duidelijk!!quote:Op donderdag 24 juni 2004 15:57 schreef Tallz het volgende:
[..]
Oke ik ben deruit: EEN LES VOOR ONS ALLEMAAL!:
Wanneer wij het niet met iemand eens zijn hier op het forum gelieve te antwoorden met:
Moet je een keer voor mijn neus komen zeggen triest kk mongool!
ahhh wat lief! Na Hardcore_Hooligan ik begin respect voor je te krijgen, je bent waarschijnlijk een goede londsdale user!quote:Op donderdag 24 juni 2004 16:02 schreef Hardcore_Hooligan het volgende:
[..]
Kijk als je dat gelijk in je post had gezet had ik niet zo gereageerd...maar jij komt in het algemeen aan met die zinnen. Ik vind lonsdalen mooi en schaam me er niet voor. Kan je wel vertellen dat als ik met me maten in de stad loop dat het er niet zo aan toe gaat.
Ben geen ruziezoeker maar maak me soms kwaad om bepaalde dingen. Nu ik jouw reden hoor kan ik je grotendeels gelijk geven![]()
Maar dat wist ik niet...me reactie was niet echt volwassen neej maar wist ook verder de achtergrond er niet van en vond het daarom nogal een trietse opmerking...srry voor die reactie....ik zal hem weghalen.
Je moet gewoon weten dat ik het niet kwaad bedoel......wist ook niet dat je maten waren gepakt door 8 man....is een beetje triest...en door dat soort mensen word ik ook zo beoordeeld en daar hou ik niet van.
Nogmaals mijn excuses![]()
Neej juist niet.....Nu het tegenovergestelde een beetje bewezen word omdat ik gewoon eerlijk ben wil jij er een slotje opdoenquote:Op donderdag 24 juni 2004 16:05 schreef Tallz het volgende:
eind goed al goed slotje?
EN ik was ook wat al te generaliserend :')quote:Op donderdag 24 juni 2004 16:02 schreef Hardcore_Hooligan het volgende:
[..]
Kijk als je dat gelijk in je post had gezet had ik niet zo gereageerd...maar jij komt in het algemeen aan met die zinnen. Ik vind lonsdalen mooi en schaam me er niet voor. Kan je wel vertellen dat als ik met me maten in de stad loop dat het er niet zo aan toe gaat.
Ben geen ruziezoeker maar maak me soms kwaad om bepaalde dingen. Nu ik jouw reden hoor kan ik je grotendeels gelijk geven![]()
Maar dat wist ik niet...me reactie was niet echt volwassen neej maar wist ook verder de achtergrond er niet van en vond het daarom nogal een trietse opmerking...srry voor die reactie....ik zal hem weghalen.
Je moet gewoon weten dat ik het niet kwaad bedoel......wist ook niet dat je maten waren gepakt door 8 man....is een beetje triest...en door dat soort mensen word ik ook zo beoordeeld en daar hou ik niet van.
Nogmaals mijn excuses![]()
Jah is tog zo....als zoon reactie...die voor mij uit het niets komt word gepost dan word ik boos jah.....maar zoals hij net beschreven heeft kan ik zijn reactie goed begrijpen.quote:Op donderdag 24 juni 2004 16:05 schreef Tallz het volgende:
[..]
ahhh wat lief! Na Hardcore_Hooligan ik begin respect voor je te krijgen, je bent waarschijnlijk een goede londsdale user!
nah, te makkelijkquote:Op donderdag 24 juni 2004 15:37 schreef Sazzefraz het volgende:
[..]
Tiemie is nazi!!
Tiemie is nazi!!!!!!
quote:Op donderdag 24 juni 2004 16:08 schreef Skv het volgende:
[..]
EN ik was ook wat al te generaliserend
Iedereen fout, nu alles weer goed dus
nu in nadenk, er zit 1 meisje in mn klas die volhangt met lonsdale, die wél aardig en normaal is![]()
Maaa weer ff ontopic
whahahaha jah srry man.....ik was nogal serieus bezig!!quote:Op donderdag 24 juni 2004 16:12 schreef Tallz het volgende:
chill fuck dat slotje was een geintje!![]()
![]()
quote:Op donderdag 24 juni 2004 16:13 schreef freud het volgende:
Ik heb een hekel aan rellende marokkanen die met hun badstof sokken adidas slippers dragen. Iemand in de mood voor een adidas-slipper-heksenjacht??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |