abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_20002722

De schorsing van Francesco Totti is definitief geworden. De Italiaanse spelmaker heeft zich neergelegd bij zijn straf.
Totti had zich met een team van gerenommeerde advocaten gemeld bij de strafzaak. Het mocht niet baten, de tuchtcommissie van de UEFA legde de Italiaan een straf van drie wedstrijden op.

Totti werd op basis van televisiebeelden geschorst. De Italiaanse aanvoerder had de Deense tegenstander Christian Poulsen bespuwd. Totti overwoog in beroep te gaan tegen deze schorsing.

Maar in samenspraak met de Italiaanse bond en zijn advocaten heeft de Roma-aanvaller besloten geen gebruik te maken van de beroepsmogelijkheid.

De schorsing betekent dat Italië pas in de halve finale weer een beroep doen op Totti, mocht de Squadra Azzurra zo ver komen.


LCV
We're from the Bronx, New York.
Shit happens.
  Trouwste user 2022 vrijdag 18 juni 2004 @ 20:53:22 #2
7889 tong80
Spleenheup
pi_20002962
Kon dit niet in het hoe maak ik spruitjes gaar topic ?


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 18 juni 2004 @ 21:01:13 #3
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_20003118
Volgens mij was er al ergens een Totti-topic.

Deze zwiep ik naar EK
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')