Welke smoes?quote:Op woensdag 16 juni 2004 13:17 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Daar past jouw smoes ook tussen
heej klappie net wat ik al zei, dit is niet iets van de laatste 50 jaar, maar dit is een kwestie van de laatste 10talle eeuwen! Het antisemitisme is veel ouder dan de weg naar romequote:Op woensdag 16 juni 2004 13:20 schreef Monidique het volgende:
Antisemitisme is niet de schuld van Isräel, maar de politiek van Israël is voor vele kortzichtigen een aanleiding om hun anti-joodse gevoelens te openbaren.
quote:Correctie, anti-Israelische houding. Ik heb niets tegen gelovigen van 1 van de heilige boeken waar ik in geloof.
Doe eens wat volwassen mensen doen en doe niet alsof anderen achterlijk zijn. Goof noem je je vader maar.quote:Op woensdag 16 juni 2004 13:26 schreef JohnDope het volgende:
[..]
voor die andere goof:
deze smoes ging het om
[..]
Zou toch zonde zijn als er niet over zoiets kan worden gediscusseerd. Het is namelijk wel een interessant onderwerpquote:Je mag het opnieuw proberen als je wilt, hoeft niet. En wie dan weer op de man gaat spelen, lopen schelden of anderzinds totaal off-topic gaat krijgt bonusnotes
De scheidslijn tussen Antisemitisme en anti-Israëlisme(Is dat een woord?) is natuurlijk ook dun. Ik kan best begrijpen dat het Simon Wiesenthal-centrum kritiek tegen Israël in sommige gevallen ziet als kritiek op het Jodendom. Om de simpele reden dat zeker de Islamitische wereld zowel haat koestert tegen Israël als tegen het Jodendom. Dan is het toch niet zo gek van het Simon Wiesenthalquote:Op woensdag 16 juni 2004 13:44 schreef HeyFreak het volgende:
ik denk ook dat de politiek die Israel bedrijft reden is voor de anti-semitisme, simpelweg omdat mensen graag generaliseren. Die zien het verschil niet tussen Joden en Israeliers (een pot nat) en dus wordt een Jood in Frankrijk door sommige lieden gehaat vanwege de politiek van Israel.
Door dus de politiek van Israel en de kortzichtigheid van sommige jodenhaters is het logisch dat het anti-semitisme stijgt. Het zijn trouwens niet alleen de jodenhaters die deze fout maken. Joden zelf zien het verschil ook niet altijd. Voorbeeld is het al eerder genoemde Simon Wiesenthal-centrum. Zij beschouwen ook kritiek op Israel als kritiek op het Jodendom.
quote:Op woensdag 16 juni 2004 13:55 schreef lionsguy18 het volgende:
Palestijnen hebben gewoon af en toe een lesje nodig.
Dus Israel moet laten zien wie de baas is.
En Erdogan kan het nu wel schudden met zijn toetreding tot de EU.
quote:Op woensdag 16 juni 2004 14:27 schreef HeyFreak het volgende:
[..]
dus Palestijnen verdienen het onderdrukt te worden en Turkije mag geen kritiek hebben op Israel...
lekker is dat
oeps, hier had dus moeten staan: ik ben pro turkije. maar ze moeten niet gaan miepen of zich bemoeien met zaken waar ze niks mee te maken hebben. dat is idd niet zo slim to say the least omdat ze nog genoeg zaken zelf moeten oplossen. beetje de pot verwijt de ketel dat ie zwart is gedrag. geen slimme zet dus en opvallend dat deze geluiden ontstaan sinds turkije overwegend islamtisch aan het worden is. ook de goede betrekkingen met israel zetten ze hiermee op het spel.quote:Op woensdag 16 juni 2004 15:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
Turkije was toch al overwegend islamitisch of heb ik iets gemistquote:Op woensdag 16 juni 2004 15:19 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
oeps, hier had dus moeten staan: ik ben pro turkije. maar ze moeten niet gaan miepen of zich bemoeien met zaken waar ze niks mee te maken hebben. dat is idd niet zo slim to say the least omdat ze nog genoeg zaken zelf moeten oplossen. beetje de pot verwijt de ketel dat ie zwart is gedrag. geen slimme zet dus en opvallend dat deze geluiden ontstaan sinds turkije overwegend islamtisch aan het worden is. ook de goede betrekkingen met israel zetten ze hiermee op het spel.
en de regering?quote:Op woensdag 16 juni 2004 15:28 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Turkije was toch al overwegend islamitisch of heb ik iets gemist
ja, maar wij hebben nu ook een christelijke meerderheid in de regering, wat is je punt?quote:Op woensdag 16 juni 2004 15:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en de regering?
Het is een regering die vele malen sterker is en vele malen meer zelfvertrouwen heeft. Het hoeft niet meer te smeken om hulp van andere landen. Ze voelen zich niet genoodzaakt om Israël te vriend te houden, zoals Amerika en Europa dat wel doen. Dat is het verschil. Dat het om geloofsbroeders in nood gaat speelt een kleinere rol.quote:Op woensdag 16 juni 2004 15:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en de regering?
En als jij een moslim goed vindt,quote:Op woensdag 16 juni 2004 12:39 schreef Meki het volgende:
[..]
Als Jij Sharon goed vindt
Ga maar in Israel wonen
![]()
de staat Israel bestond nog niet eens en we hadden al eeuwen van anti-semitisme, of wou je zeggen dat de holocaust uit medelievendheid is begonnne? Gelul dus, anti-semitisme is al eeuwenoud en steekt elke keer weer de kop op, elke keer weer met een nieuw smoesje/excuus waarom het nu wel gerechtvaardigd zou zijn. Dat is het niet. dat is het nooit. punt uit.quote:Op woensdag 16 juni 2004 00:30 schreef TimmyAsd het volgende:
Meki in het gesloten topic:
quote:En gelijk heeft ie
Als Israel niet Moordzuchtig was bestond er geen Antisemitisme
Als Israel geen internationale Rechten schond bestond er geen Antisemitisme
Schandalig idd. Om een moslim goed te vinden.quote:Op woensdag 16 juni 2004 15:34 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
En als jij een moslim goed vindt,
ga je maar in een islamitisch land wonen.
Doei.
Ik neem alleen zijn (belachelijke) redenatie over hoor. Helemaal geen schande om een moslim goed te vinden, zelfs ik vind sommige moslims goed. Fundamentalistische moslims daarentegen...quote:Op woensdag 16 juni 2004 15:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Schandalig idd. Om een moslim goed te vinden.
Dat werkt ook de andere kant op, er zijn legio mensen die het beleid van de regering van Israel afkeuren en dat meteen álle Joden over de hele wereld aanrekenen.quote:Op woensdag 16 juni 2004 16:02 schreef SCH het volgende:
Ik heb wel de indruk dat het antisemitisme nogal overdreven wordt, het is vooral begripsverwarring. Het is niet goed te snel met die term op de proppen te komen. De kritiek op de manier waarop israel in het midden-oosten conflict staat, heeft vrijwel niks met anti-semitisme te maken. Het is een beetje een chantage-term.
Is dat zo?quote:Op woensdag 16 juni 2004 16:06 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dat werkt ook de andere kant op, er zijn legio mensen die het beleid van de regering van Israel afkeuren en dat meteen álle Joden over de hele wereld aanrekenen.
welkom op aarde.quote:Op woensdag 16 juni 2004 16:09 schreef SCH het volgende:
[..]
Is dat zo?
Daar ben ik al. Geef liever voorbeelden, ik hou niet zo van de slachtoffer-ideologie.quote:Op woensdag 16 juni 2004 16:12 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
welkom op aarde.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |