het is 16, maar die muntjes kun je gewoon gratis bij de bar krijgen dus vraag je er een paar en geef je die andere aan iemand die jonger is dan 16...quote:op zondag 13 juni 2004 15:49 schreef dr_gonzo het volgende:
dat van die age coin wist ik nog niet.
leuk bedacht, nu gaan jongeren onder de 18 (of was het nou 16?) lekker zwarte handel beginnen met die muntjes
dat zegt iedereen, maar dat kan dus nietquote:op zondag 13 juni 2004 15:57 schreef sassa het volgende:
maar wat zeur je nou? je hoeft ze toch geen sigaret te geven als ze er om vragen? je kan ook gewoon nee zeggen hoor.
dat kan heel goed hoor. niks mis met nee zeggen.quote:op zondag 13 juni 2004 16:03 schreef jopido het volgende:
[..]
dat zegt iedereen, maar dat kan dus niet
opkankeren jij! ik word strontziek van mensen zoals jij hier! het is altijd hetzelfde liedje als het over roken gaat.quote:op zondag 13 juni 2004 15:52 schreef baracuda het volgende:
stoppen met roken, dan heb je dat probleem niet![]()
![]()
tja, daar sta je op dat moment waarschijnlijk niet naast he. dan heb je er ook niet zoveel aan...quote:op zondag 13 juni 2004 16:12 schreef jopido het volgende:
wat nóg ergerlijker is als mensen met centjes aan komen "ik wil er wel voor betalen hoor"
je hebt godverdomme winkels waar je ze per 20 kunt kopen kneus!
het is inderdaad helemaal het aller-irritantste als mensen in een club of discotheek om peuken gaan vragen! daar geef ik ze dan ook nooit, maar vervolgens gaan ze je aan staan kijken of jíj de kneus bent. dan word ik altijd boos en zeg gewoon "je moet niet zielig doen, je kan ze gewoon hier kopen & als je er geen geld voor hebt dan moet je maar stoppen met roken"quote:op zondag 13 juni 2004 16:11 schreef hephaistos. het volgende:
mja, ik snap wel wat je bedoelt, ik vind het soms ook wel irritant eigenlijk. vooral als je ergens staat in een club en er komt iemand aan met een breezer-flesje (waar ie net dus 6 euro voor betaald heeft!) die vraagt of je een paar peuken voor hem hebt ("ja, ook voor m'n vriend daarzo"). nee dus! je koopt gvd zelf maar een pakje.
aan de andere kant heb ik ook weleens peuken gevraagd bij de trein o.i.d. als de mijne op waren en ik er erg veel trek in had. en ik kreeg er dan ook gewoon een. in zulke gevallen geef ik ook altijd een peuk, vind dat wel iets wat rokers onder elkaar moeten kunnen regelen.
slotconclusie: als het niet gewoon gevraagd wordt uit luiheid of vrekkigheid heb ik er geen problemen mee....![]()
iid. dat doe ik ook wel is. pas hadden we tabak nodig voor jointje en wij hadden geen peuken. als je het gewoon vriendelijk vraagt aan mensen is dat haast nooit een probleem, dan geef ik ook wel. maar sowieso op school... als je dan een pakje heb deel je gewoon ongeveer de helft uit!quote:op zondag 13 juni 2004 16:11 schreef hephaistos. het volgende:
mja, ik snap wel wat je bedoelt, ik vind het soms ook wel irritant eigenlijk. vooral als je ergens staat in een club en er komt iemand aan met een breezer-flesje (waar ie net dus 6 euro voor betaald heeft!) die vraagt of je een paar peuken voor hem hebt ("ja, ook voor m'n vriend daarzo"). nee dus! je koopt gvd zelf maar een pakje.
aan de andere kant heb ik ook weleens peuken gevraagd bij de trein o.i.d. als de mijne op waren en ik er erg veel trek in had. en ik kreeg er dan ook gewoon een. in zulke gevallen geef ik ook altijd een peuk, vind dat wel iets wat rokers onder elkaar moeten kunnen regelen.
slotconclusie: als het niet gewoon gevraagd wordt uit luiheid of vrekkigheid heb ik er geen problemen mee....![]()
goh, wat gulquote:op zondag 13 juni 2004 15:36 schreef jopido het volgende:
het is blijkbaar normaal om een peuk te vragen aan wildvreemden, want het overkomt me bijna elke dag. dat betekend dus dat ik anderhalf pak per maand weggeef aan mensen die ik totaal niet ken!
als er iemand bij mij sigaretten komt bietsen die ik totaal niet ken of wat dan ook, ga ik geen excuus zitten bedenken waarom ik niet wil geven. die grappen zoals "nee ze zijn op" slaat toch nergens op, daarmee geef je dus aan dat je wel zou geven als je sigaretten zou hebben.quote:op zondag 13 juni 2004 16:14 schreef thomas b. het volgende:
[..]
opkankeren jij! ik word strontziek van mensen zoals jij hier! het is altijd hetzelfde liedje als het over roken gaat.
iig... ik had pas ook weer zo'n kerel. wij waren met een groepje en enkele van dat groepje kende weer mensen van een andere groepje. iemand van dat groepje zo: "he man, geef is een peuk". ik: "nee zijn op". discussie afgelopen![]()
hehe jah is zo... maar laat em maar lekker in de illusie. maakt me niks uit.quote:op zondag 13 juni 2004 16:39 schreef sm0kez het volgende:
[..]
als er iemand bij mij sigaretten komt bietsen die ik totaal niet ken of wat dan ook, ga ik geen excuus zitten bedenken waarom ik niet wil geven. die grappen zoals "nee ze zijn op" slaat toch nergens op, daarmee geef je dus aan dat je wel zou geven als je sigaretten zou hebben.
zeg gewoon "geef mij eens een hele goede reden waarom ik jou een sigaret zou geven". het merendeel zal dan weglopen, een ander klein gedeelte zou zeggen "walla jeweettog, paas mij die sigaretta weetje".
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |