quote:
Janine rijdt met Marieke mee in de ambulance. Ray en Yasmin zitten in de auto en rijden achter de ambulance. Janine heeft het handtasje van Marieke in haar handen. Janine probeert daarin wat tissues te vinden voor haar tranen maar komt iets anders tegen. Het zijn belangrijke papieren. Papieren over Hafkamp en Halfworks. Janine vraagt zich af wat Marieke met al deze papieren doet maar op het moment dat Janine iets wil gaan lezen, maakt de ambulance een scherpe bocht en Janine verliest een aantal papieren in de ambulance. Ze raapt ze op en stopt ze weer terug in de tas. Niet wetend dat er 1 papiertje onder het zitbankje ligt. Yasmin probeert Ray uit te leggen dat het niet haar schuld was en dat ze het niet express deed. Ray is woedend en wil er nu nog niks van weten. Aangekomen in het ziekenhuis, viel het allemaal best wel mee. Marieke mag hetzelfde dag nog naar huis. Ray vraagt aan Yasmin om beter weg te gaan. Yasmin gaat hier op in en gaat terug naar de Koning. Thuis aangekomen belt Ludo Janine op. Ludo vraagt of Janine wil langskomen. Janine zegt dat ze niet kan omdat Marieke gewond is. Waarop Ray antwoordt, Ga maar! Ik pas wel op Marieke. Janine weet het niet zeker maar gaat toch.
De mannen van Duarte hebben goed nieuws voor Duarte. Stefano is gevonden. Hij is helemaal niet dood! Hij is ondergedoken. Waarop Duarte antwoordt. Hou hem in de gaten, maar geen actie. Ik wil nog afwachten. Janine en Ludo vragen zich af hoe ze Martine het beste kunnen raken. Terwijl ze aan het denken zijn, zet Ludo een muziekje op. Waarop Janine verbaasd kijkt en zegt: “Tango?” En Ludo glimlacht! Janine en Ludo doen de tango maar dit krijgt een totaal andere wending! Ludo en Janine belanden in bed. Ray is voor Marieke aan het verzorgen. Marieke is zwak maar is volkomen bij bewustzijn. Marieke doet vreemd en probeert Ray te verleiden. Ray weet niet wat hij moet doen. Het lijkt erop of Ray erop ingaat!
Barbara en Martine zijn aan het dineren in de Rozenboom en tevens te vergaderen. Op dat moment komt Jef binnen met Laura en Robert. Robert vraagt aan Jef wat hier aan de hand is en waarom Barbara met Martine aan het dineren is? Jef en Laura doen alsof ze hier niets vanaf weten. Robert heeft het er tevens moeilijk mee dat Laura en Jef samen zijn, maar laat dit niet merken.
Janine komt na een hartstochtelijke avond met Ludo thuis maar ziet Ray en Marieke uitgebreid op de bank aan het vrijen. Janine maakt het direct uit met Ray en wijst hem de deur! Janine zegt tegen Marieke dat wanneer ze weer beter is, dat ze er ook uitvliegt! Hier is ze niet van gediend. Zowel Ray als Marieke weten niets van Janine en Ludo’s hartstochtelijke avond samen! Ray vraagt aan Yasmin of hij in het huis van oom Harmsen kan slapen wat nu dus het huis is van Yasmin. Yasmin vindt het wel goed.
De volgende ochtend komt Dennis aan bij Laura’s huis om Sil mee te nemen. Laura wil hier niks mee te maken hebben! Je krijgt Sil nooit meer te zien. Waarop Dennis weer zegt: “Wil je nou weer op deze manier verder. Je weet wat de vorige keer is gebeurd.” Jef begint zich er mee te bemoeien en praat Laura over. Ze vindt het wel goed. Dennis is blij en gaat met Sil naar het park en vraagt of Barbara mee wil gaan. Barbara heeft geen tijd want ze moet werken bij Martine.
Na dat Dennis en Sil weg zijn komt Jef met een idee om een grote Bruiloft te doen. Laura is hier blij mee! Iedereen is welkom behalve Martine en Barbara! Jef vindt het allemaal wel goed. Op dat moment gaat de bel. Casper is aan de deur. Laura vraagt wie deze man is en Jef is verbaasd. Jef antwoordt met , dat is een oude vriend van me. Jef laat Casper binnen en deze twee beginnen te praten over alles en hoe ze nu zijn. Laura zet thee neer.
Na het zien van Jef, begint Barbara schuldgevoelens te krijgen. Maar Martine is weer goed bezig om op haar manier deze te verzieken. Ze verteld tegen Barbara dat de komst van Casper bij Jef en Laura op het juiste moment is. Jef en Laura gaan een bruiloft geven. Barbara is woedend! Ze wil wraak!! Barbara wil niet alleen A&A afpakken maar meer. Wat is Barbara van plan? Barbara maakt een telefoontje naar een bekende persoon in het buitenland!
Stefano is op dit moment op een geheime missie. Hij is op weg naar een persoon. Deze persoon heeft contact genomen met Ludo. Ludo is de enige persoon die hier vanaf weet. Yasmin weet van het bestaan van deze persoon af maar niet dat Stefano leeft en inmiddels in Italië is.
Morris weet niet meer wat ie wil en stort zich op een fles wijn. Nick vindt dit allemaal wel prima maar Charlie is niet echt blij. Ze vindt het maar vreemd. Morris is maar niet open en Nick lijkt iets te weten. Nick speelt een spelletje. Wat is hij van plan met Morris? Waarom doet hij zo aardig tegen hem. Charlie is gaan slapen en Morris is verder de kroeg in. Nu deze twee niet in de buurt zijn van Nick, pakt Nick zijn geheime doos te voorschijn. Deze doos is gevuld met giftige middelen. Wat gaan Nick doen? Gaat hij Morris vergiftigen? Charlie probeert stukje bij stukje te lopen in de slaapkamer en wil Nick verrassen. Zij probeert naar de woonkamer te lopen waarop Nick verrast wordt door Charlie en Nick laat zijn doosje vallen en Charlie kijkt verbaasd. Nick weet niet wat hij moet zeggen, is hij blij Charlie te zien lopen of is hij bang nu Charlie te verliezen? Charlie vraagt, wat zijn deze medicijnen?
Stefano is inmiddels gearriveerd op de plek waar hij moet zijn. Op een terras staat hij te wachten op deze persoon. In de verte ziet hij hem staan. Stefano’s telefoon gaat af en hij antwoordt met: “Stefano Sanders”. Het is Ludo en Ludo vraagt of hij Marcus al heeft gevonden! Stefano antwoordt: “Pa! Natuurlijk heb ik hem gevonden. Onze familie Sanders is nu compleet!”. Marcus komt aan en maakt een grapje over Stefano. Stefano kan er niet om lachen. Maar zegt tegen Marcus dat hij weer welkom is als hij Ludo en Janine wil helpen. Stefano wil alles uitleggen aan Marcus maar Stefano kijkt eerst om zich heen of hij iemand herkent. Hij ziet niemand………..maar naast hun zitten twee bekende mensen voor Ludo…die Stefano niet kent….. het zijn Huib en Dian!