Bedankt voor deze uitlegquote:Op woensdag 9 juni 2004 09:51 schreef harrie1 het volgende:
Atkins was een man!
die had deze problemen niet
hij had zelf een overgewicht en is daaraan overleden
voor je menstruatie probleempje zou ik een dokter bellen en niet gaan fokken
als je zwanger wordt heeft dieten geen nut dik wordt je toch wel
wat hebben we nou aan dit verhaalquote:Op woensdag 9 juni 2004 09:51 schreef harrie1 het volgende:
Atkins was een man!
die had deze problemen niet
hij had zelf een overgewicht en is daaraan overleden
voor je menstruatie probleempje zou ik een dokter bellen en niet gaan fokken
als je zwanger wordt heeft dieten geen nut dik wordt je toch wel
Nee, harrie1 heeft er duidelijk géén verstand van!quote:Op woensdag 9 juni 2004 13:19 schreef waks het volgende:
[..]
wat hebben we nou aan dit verhaal
volgensmij heeft harrie1 zich nooit verdiept in het verschijnsel menstruatiecyclus?
(ik zou zelf trouwens niet weten hoe het komt, dat tussentijds bloeden bij jou)
Nee, een stopweek is niet nodig en is denk ik ook een beetje nutteloos daar het wel tot een jaar (!!) kan duren voordat je menstruatie weer op gang komt nadat je bent gestopt met de prikpil.quote:Op woensdag 9 juni 2004 14:01 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Is het niet zo dat je af en toe bij de prikpil, net als bij de gewone pil af en toe een 'stopweek' moet houden, om het verdikte baarmoederslijmvlies eruit te werken?
Als je al jaren niet meer ongesteld geweest bent, is dat misschien wel heel dik en kwam het er daarom nu uit?
Het Atkins dieet schijnt het goed te doen volgens producenten van Zocor ed trouwens, de kans op een te hoog cholesterol gehalte is erg groot!!
Ge-wel-dig, dank je wel!quote:Op woensdag 9 juni 2004 14:59 schreef Brennie het volgende:
Misschien heb je hier wat aan: http://www.atkinsforum.nl(...)isplay;threadid=7738
Graag gedaanquote:Op woensdag 9 juni 2004 20:34 schreef bianca en michael het volgende:
[..]
Ge-wel-dig, dank je wel!
Heel ingewikkelde verklaringen maar uiteindelijk is het dus zo dat, kort gezegd, het vette, koolhydraatvrije eten een enorme invloed heeft op je hormoonhuishouding waardoor je gaat vloeien.
Nu weet ik dus ook meteen waarom ik ineens helemaal geen last meer had van puistjes op mijn schouders en rond mijn mond, normaal veroorzaakt door hormonen volgens mijn schoonheidsspecialiste. En, dus ook het bewijs dat puistjes (op latere leeftijd in ieder geval) niet worden veroorzaakt door vet maar door hormonen!
Dat zou best wel eens kunnen!quote:Op woensdag 9 juni 2004 21:10 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Hormonen zijn toch een soort vetten?
Als je aan anorexia lijdt, stop je vaak ook met menstrueren. Zou dat komen door dat grote tekort aan vetten / (hormonen?) of is dat wat anders?
Ik vind het nog steeds bizar dat voedsel zo'n enorme invloed kan hebben op je menstratie (ja, in de oorlog toen mensen geen eten hadden en dat het dan stopte, oké...)quote:Op woensdag 9 juni 2004 23:33 schreef yF het volgende:
Ik heb zowiezo wel vaker gehoor dat dieeten je menstruatie beïnvloeden! Maar dan wat minder extreem dan in jouw geval
Mijn vraag is beantwoordquote:Op woensdag 9 juni 2004 22:59 schreef Brennie het volgende:
[..]
Graag gedaan
Wil je dat ik dit topic nog even open houd?
Er is een Atkinstopic..
Jouw post had ik daar niet neergezet, omdat je vraag toch wel belangrijk was en in dat topic nauwelijks gereageerd wordt ( en het meer over het dieet zelf gaat)
Geen koolhydraten = fucked up hormoonhuishouding.quote:Op woensdag 9 juni 2004 09:27 schreef bianca en michael het volgende:
Beste allemaal,
Sinds 21 mei was ik begonnen aan het Atkins-dieet. Dit verliep allemaal prima. Nu ben ik al jaren aan de prikpil, naar volle tevredenheid overigens, alleen nu begon ik na 2 dagen Atkinsen te 'menstrueren' terwijl ik al jaren niet meer ongesteld ben geweest! Ook hoef ik pas over 1.5 maand een nieuwe prik.
Ik heb het aangekeken tot eergisteren en ben toen gestopt met Atkins en ben brood gaan eten. Sinds vandaag is het gemenstrueer helemaal opgehouden! Lijkt me geen toeval, zeker omdat ik de prikpil al jaren gebruik en nog nooit tussendoor heb gevloeid.
Iemand die dit ook heeft meegemaakt of iemand die dit medisch kan verklaren. Ik ben erg benieuwd!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |