Heb ik ook, maar die werken niet goed naar mijn idee (ben dr een beetje immuum voor geworden denk ik, omdat ik al sinds mn 4e hooikoorts heb en medicijnen slik, ben nu 19)quote:Op dinsdag 8 juni 2004 09:18 schreef LWaS het volgende:
Waaaromheb je geen tabletje voor je hooikoorts
Op die site staat dat deze oogdruppels pas na een aantal dagen werken...dus of je daar iets aan hebt?quote:Op dinsdag 8 juni 2004 09:25 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Heb ik ook, maar die werken niet goed naar mijn idee (ben dr een beetje immuum voor geworden denk ik, omdat ik al sinds mn 4e hooikoorts heb en medicijnen slik, ben nu 19)
Oogdruppels vind ik heel fijn omdat ze bij mij gelijk helpen zodra ik last heb. (alleen zitten mn lenzen dus in de weg)
Ik heb ook veel minder last sinds ik lenzen heb, dan dat ik niets in mn ogen had. Zonnebril over lenzen werkt ook goed.quote:Op dinsdag 8 juni 2004 09:24 schreef erikh het volgende:
Ikheb jarenlang oogdruppels samen met zachte lenzen gebruikt, nooit problemen mee gehad. Nou moet ik ook zeggen dat ik veel minder last van mijn ogen had als ik mijn lenzen in heb dan dat ik met bril loop.
Volgens mij staat er op dat plaatje in de startpost dat het zonder conserveringsmiddelen is...quote:Op dinsdag 8 juni 2004 09:12 schreef LWaS het volgende:
...
Als u oogdruppels zonder conserveermiddel gebruikt kunt u ook de zachte lenzen na 10 minuten weer indoen.
...
en daarom copypaste ik ook heel het stukjequote:Op dinsdag 8 juni 2004 09:29 schreef Sufferdt het volgende:
[..]
Volgens mij staat er op dat plaatje in de startpost dat het zonder conserveringsmiddelen is...
Of mijn lenzen minder worden, niet echt gemerkt eigenlijk, mischien wel hoor maar ik heb het nooit echt doorgehad.quote:Op dinsdag 8 juni 2004 09:27 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ik heb ook veel minder last sinds ik lenzen heb, dan dat ik niets in mn ogen had. Zonnebril over lenzen werkt ook goed.
Maar jij druppelt dus gewoon normale druppels op je lezen en dan een paar keer knipperen, en je lenzen worden niet minder?
Misschien weet mn opticien wel goeie druppels, straks even bellen.
Ja. maar dan moeten ze alsnog uit, en dat wil ik nietquote:Op dinsdag 8 juni 2004 09:29 schreef Sufferdt het volgende:
[..]
Volgens mij staat er op dat plaatje in de startpost dat het zonder conserveringsmiddelen is...
quote:geschikt voor zowel contactlensdragers als niet-contactlensdragers
Dan doe je ze toch niet uit... je vragt of het wle of niet moet. Iemand post een stuk van de bijsluiter waarin staat dat je ze uit moet doen en dat wil je niet...quote:Op dinsdag 8 juni 2004 09:36 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ja. maar dan moeten ze alsnog uit, en dat wil ik niet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |