Ik hoop het.,quote:Op maandag 7 juni 2004 19:18 schreef vluggejapie het volgende:
[..]
Volgens mij wordt de grens van directe toelating tot het toenooi al ver voor het toernooi gemaakt en niet pas een week vantevoren.
Ik denk dat Van Lottum gewoon mee mag doen
Als het net zoals vorig jaar is zal dat zeker het geval zijn.quote:Op dinsdag 8 juni 2004 00:20 schreef Butra het volgende:
Met Siemerink en Eltingh worden het sowieso 2 leuke weken.
Ik ben er 100% voor dat gras voor koeien is en niet om op te tennissenquote:Op maandag 7 juni 2004 17:41 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Nou ja, ik moet toegeven dat ik het zelf ook een enorme kutondergrond vind om op te spelen, maar als TVsport heb ik een voorliefde voor service-volley spelers en die komen natuurlijk het beste uit de verf op gras. En tja, Wimbledon heeft gewoon meer uitstraling dan de andere Grand Slams.
Goed punt, want al die suffe spanjaarden hebben natuurlijk geen zin.quote:Op dinsdag 8 juni 2004 22:49 schreef Andiyan het volgende:
Het lijkt mij zeer waarschijnlijk dat van Lottum gewoon wordt toegelaten in het hoofdschema van Wimbledon. Want aangezien er 100 man rechtstreeks worden toegelaten en er meestal een hoop afmeldingen zijn valt van Lottum automatisch binnen de top 100. Hij staat nu 109e en tsja.. minder dan 9 afmeldingen lijkt me wel erg weinig![]()
Zeker nu zonder Henin en Clijsters.quote:Op maandag 7 juni 2004 17:42 schreef Leatherface het volgende:
Bij de dames zal het vast en zeker een Williams worden.
Ik hoop het idd ook, maar de zusjes Williams zijn natuurlijk extra gemotiveerd na die blamage (zo kun je het wel noemen) op RG. Het zal dus wel moeilijk worden voor de Russische dames, op gras lijkt het mo sowieso zwaarder voor hen. Maar misschien zit er nog een verrassinkje in.quote:Op woensdag 9 juni 2004 10:44 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Zeker nu zonder Henin en Clijsters.
Denk niet dat de Russischen op dit moment op gras een vuist kunnen maken. Ik hoop het wel.
Mauresmo??.. Wanneer gaat ze dat eens een keertje waar maken dan.. Ze draait toch al lang genoeg mee..quote:Op woensdag 9 juni 2004 21:55 schreef mitt het volgende:
Of eindelijk Mauresmo..veruit de beste tennister samen met de Williams-zussen, jammer dat ze niet met de spanning omkan gaan.
En ik hoop toch wel dat Jelena Dokic eindelijk weer eens wat gaat winnen.
Ja dat hoop ik ook, ben altijd wel een beetje fan van haar geweestquote:Op woensdag 9 juni 2004 21:55 schreef mitt het volgende:
En ik hoop toch wel dat Jelena Dokic eindelijk weer eens wat gaat winnen.
Het feit dat ze toch wel hoog op de ranglijst staat vind ik toch wel een indicatie dat ze 1 van de beste speelsters is....quote:Op woensdag 9 juni 2004 22:08 schreef Nizzle1982 het volgende:
[..]
Mauresmo??.. Wanneer gaat ze dat eens een keertje waar maken dan.. Ze draait toch al lang genoeg mee..![]()
Tsjah.. ik vind dat dat neit zoveel zegt.. Als je elk jaar trouw overal je puntjes haalt en verdedigt blijf je wel hoof staan.. maar dan hoef je nog geen echte topper te zijn..quote:Op woensdag 9 juni 2004 23:02 schreef Komakie het volgende:
[..]
Het feit dat ze toch wel hoog op de ranglijst staat vind ik toch wel een indicatie dat ze 1 van de beste speelsters is....
Ja maar je moet toch wel wat puntjes halen wil je zo hoog komen te staan. daar zitten de nodige goeie resultaten bij iig.quote:Op woensdag 9 juni 2004 23:16 schreef Nizzle1982 het volgende:
[..]
Tsjah.. ik vind dat dat neit zoveel zegt.. Als je elk jaar trouw overal je puntjes haalt en verdedigt blijf je wel hoof staan.. maar dan hoef je nog geen echte topper te zijn..
Ok dude. get your point.. En der zit ook wel een redelijke kern van waarheid in..quote:Op donderdag 10 juni 2004 10:14 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ja maar je moet toch wel wat puntjes halen wil je zo hoog komen te staan. daar zitten de nodige goeie resultaten bij iig.
Zeker als je een paar jaar zo hoog blijft staan. Betekend toch dat je al een paar jaar een heleboel punten bij mekaar speelt.
Misschien zit er verschil tussen mijn definitie van een topper en die van jou
Ik weet heel goed wat er voor nodig is om zo ver te komen als dat bijvoorbeeld Mauresmo gekomen is. Heb het van heel dichtbij meegemaakt. Ik ben redelijk thuis in het wereldje.
En dat vormt bij mij de mening dat ook als je 20ste van de wereld staat, je nog een redelijke topper bent.
ik bedoel hier trouwens niet mee te zeggen dat jij er geen verstand van hebt of dat jij niet weet wat er voor nodig is oid. Ik vind alleen dat als je er zoveel voor gedaan hebt als dat zij ongetwijfeld gedaan heeft, dat je dan al een redelijke topper bent.
Zeker, volgens mij speelt Nalbandian geen voorbereidingstoernooien voor Wimbledon.quote:Op donderdag 10 juni 2004 16:38 schreef zjroentje het volgende:
Ben benieuwd hoe Nalbandian het gaat doen.
Roddick, Hewitt, Federer, dat zijn wel de topfavorieten voor Wimbledon.quote:Op donderdag 10 juni 2004 16:48 schreef Leatherface het volgende:
Verwacht dat Hewitt ook weer ver komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |