Ik las het vroeger altijd , die strip achter was wel lachuh enzo....quote:Op vrijdag 4 juni 2004 00:56 schreef Hertog_Martin het volgende:
Ik zometeen ook..
maar serieus.. dat blad breakout is de reden dat al die dozen willen pijpen en neuken zonder dat ze weten wat het is
Wie is sebas dan ? Toch geen Fokker! right?quote:Op vrijdag 4 juni 2004 00:57 schreef Poerkie het volgende:
Ja, en als ze nou nog eens een beetje goede voorlichting krijgen![]()
party is wel grappigquote:Op vrijdag 4 juni 2004 01:01 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ik zit alleen in love, zijn die andere ook boeiend dan?
ja lekker serieus op jou zwangere slikkende mond en handenquote:Op vrijdag 4 juni 2004 01:02 schreef Poerkie het volgende:
Geen flauw idee wie die Sebas is, maar hij gaat er lekker op in
Hangt die persoon nog rond? Heb nog een vraag voor hemquote:Op vrijdag 4 juni 2004 01:03 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
ja lekker serieus op jou zwangere slikkende mond en handen
yupquote:Op vrijdag 4 juni 2004 01:07 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Hertog_Martin = 50eurocent?
quote:Je kan die kat beter met rust laten, want die is van de buren. Als hij weet dat hij bij de buren ook welkom is zal die misschien niet meer terug gaan.
quote:Op vrijdag 4 juni 2004 01:18 schreef Hertog_Martin het volgende:
WTF, ik krijg elke keer gedoe met die 50 lijnen limiet terwijl ik maar 10 regels heb!
ja ik ook, amateurs.quote:Op vrijdag 4 juni 2004 01:18 schreef Hertog_Martin het volgende:
WTF, ik krijg elke keer gedoe met die 50 lijnen limiet terwijl ik maar 10 regels heb!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |