abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 3 juni 2004 @ 11:03:10 #1
73954 No-Li-Ta
can't touch this..
pi_19610545
Hmm ik zag de commercial van de nieuwe pleister spray.. heeft er iemand al ervaring mee?
__-*-__
pi_19610837
Dat spul bestaat toch al jaren? Kan me van vroeger zo'n busje met wondspray wel herinneren (als ik weer eens uit een boom was gelazerd en onder de schrammen zat :-) )
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
  donderdag 3 juni 2004 @ 11:16:44 #3
83364 heavenswoman
just my point of view
pi_19610849
ik zag de commercial ook en vroeg me af in hoeverren deze spray ook te gebruiken is als beschermingsmiddel over een "nieuw" litteken om zodoende toch lekker in de zon te liggen.
Dit wordt het 1e halfjaar nl afgeraden na een operatie omdat het litteken dan bruin word.

De spray zag er aardig uit, lichaamskleur dus valt niet op, maar zou het ook tegen de zon beschermen?
pi_19610903
De spray bestaat al jaren en is naar mijn weten doorzichtig.
Het werkt wel, maar is er wel snel af (water en stoten). Tenzij ze dat tegenwoordig opgelost hebben.

Het bijt ook als je het op een wond spuit. Ik vond het nooit leuk spul.
Dura lex sed Lex
pi_19612544
Ideaal spul vind ik dat. Heb vaak de nodige schrammen, deuken en wonden......

Tis desinfecterend, legt een laagje over de huid en was in mijn geval altijd waterdicht. Dat was ook de reden dat ik dat spul overal en nergen op spoot. Meestal alleen met alcohol fatsoenlijk te verwijderen.

Het spul werkt naar mijn weten niet als beschermfactor tegen de zon ! Heb het zelf veel gebruikt in de zomer, spulletje erop en gewoon lekker naar het zwembad. Geen geklier met loslatende pleisters etc in het zwembad. Ik ben wel gewoon bruin geworden op de plaatsen waar het spul zat dus denk dat je toch wat anders moet verzinnnen voor het litteken

* RoaRRR weet alleen niet of de huidige spray hetzelfde is
Realiteit is een illusie die ontstaat bij een gebrek aan alcohol
  Milf donderdag 3 juni 2004 @ 16:35:24 #6
16000 nikky
Paars is het nieuwe rood!
pi_19618794
*schopje naar LIF doet*
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
pi_19619455
Die beschermingsfactor tegen de zon ken ik eigenlijk ook niet... Voor zover ik het ken van vroeger is het een soort plastic laagje wat je op je huid spuit. Inderdaad erg handig
pi_19621212
nieuwe?

naja, ik weet dat er al heel lang spray's zijn. worden ook vaak met sport gebruikt.
plastic laagje over de wond heen. het is ook even koud in het begin (als er uberhaupt iets zeer doet, dan is het dat).
in principe waterbestendig, maar verwacht niet dat het er na een dag zwemmen nog op zit.

ideaal in het gebruik bij (grote) schaafwonden... geen gekloot met pleisters die vast gaan zitten enzo.
pi_19621257
aauwwieee!! die van vroeger deden vet veel pijn
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
  donderdag 3 juni 2004 @ 18:49:55 #10
64834 Miss_mini
Wee bis diech??
pi_19621831
ik ga het ook kopen mij lijkt het toch heel handig,en zo,n pleister op je knie vind ik altijd zo lelijk uitzien...
Welkom in Limburg....wat un geveul
pi_19622317
hey die reclame komt bij mij op tv net voor bij zetten...
En ze zeiden dat tie waterproof is... dus is die vraag ook weer beantwoord.. voor zover die dat niet al was
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')