Hoewel mijn voorkeur dus duidelijk 180 graden anders is, kan ik me je reactie goed voorstellen. De figuur Montgomery en de figuur Romano liggen zo onvoorstelbaar ver uit elkaar...!quote:Op zaterdag 29 mei 2004 01:44 schreef Tronica het volgende:
[..]
Ik heb dat precies andersom, toen ik hem als Montgomery zag had ik de neiging om zeer alert te blijven en als ik hem als Romano zie heb ik alleen maar medelijden met zo'n slaapverwekkend groot ego.
Je hebt inderdaad veel gemist, ja... Ik zet het voor de zekerheid even tussen spoilerhaakjes voor de mensen die het op video hebben opgenomen (even met je muis selecteren en dan kan je het lezen)quote:Op zaterdag 29 mei 2004 01:53 schreef Tiim het volgende:
*meldt ook als fan*
maar damn... heb weer een hoop gemist hoor ik. kijk 1 avondje niet, en meteen allemaal hijsa hier
wat is er nou precies gebeurd vanavond, kan iemand dat even opsommen? ik hoor allemaal flarden hier en daar...
hoe zit het nou met carol? die actie tegenover die joegoslavische dok (hoe heet ie ook alweer?) van donderdag was natuurlijk wel minder.. is ze voorgoed weg??damn, ze was echt..
ik vond t wel een prachtmoment donderdag toen de vader van mark die ketting gaf...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit was het even, kort door de bocht, maar ik ga nu echt slapen, de luilakvierders zijn rustig geworden en ik heb het druk straks (jarig kind...!).
Tot snel!Never explain; your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway. (Elbert Hubbard, US author, 1856 - 1915)
Dat heb ik dan even gemist. Dan heb ik niks gezegd.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 00:29 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik meen me te herinneren dat Carol vertelt heeft dat Doug wel degelijk een aantal keren bij zijn kinderen is geweest.
Zorg dan dat je standaard een videoband stand by hebt staanquote:Op zaterdag 29 mei 2004 11:18 schreef dutchie het volgende:
[..]
Dat heb ik dan even gemist. Dan heb ik niks gezegd.![]()
Is ook zo irritant als mensen denken dat dát het perfecte moment is om even te bellen om bij te kletsten.![]()
Gaaf!!quote:Op zondag 30 mei 2004 14:00 schreef Kerry-anne het volgende:
over andere rollen etc gesproken.
Onze carter gaat een film doen: http://entertainment.news(...)255E%255Enbv,00.html
Ben benieuwd!quote:Op zondag 30 mei 2004 14:00 schreef Kerry-anne het volgende:
over andere rollen etc gesproken.
Onze carter gaat een film doen: http://entertainment.news(...)255E%255Enbv,00.html
Maandag 31 meiquote:Op zondag 30 mei 2004 22:03 schreef furanku het volgende:
Komt Mayday morgen of beginnen ze direct met seizoen 7
Tjsa.. als je de tvgids leest, of je kijkt even naar de programmering op een internet site, dan zie je dit wel.. en het is nou niet een aflevering die een kracht uitstraalt als laatste afleveringen seizoen 8, all in the family in seizoen 6, of de verzoening met dougquote:Op zondag 30 mei 2004 22:12 schreef scanman01 het volgende:
Lekkere spoilers
wel kort, maar erg leuk.quote:Op maandag 31 mei 2004 15:09 schreef Wieteke het volgende:
Carter vanmiddag bij Oprah! Tussen nu en vier uur. HH is vanavond laat ergens.
Heel erg bedankt voor de tip. Ik was net op tijd.quote:Op maandag 31 mei 2004 15:09 schreef Wieteke het volgende:
Carter vanmiddag bij Oprah! Tussen nu en vier uur. HH is vanavond laat ergens.
Dan zou ik niet graag iemand tegenkomen die jij niet zo aardig vindt.quote:Op maandag 31 mei 2004 16:14 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ben weer aan het kijken
Deze vind ik de coolste van de staffOok omdat hij altijd/meestal gelijk heeft, en die attitude is wel okey.
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |