En daar heb je helemaal gelijk inquote:Op dinsdag 25 mei 2004 16:43 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De weinig hoopgevende conclusie die ik uit dit topic haal is dat ontharen dus gewoon altijd pijn doet....
Dan kies ik toch maar voor de schoonheidsspecialist, scheelt een hoop gedoe lijkt mequote:Op dinsdag 25 mei 2004 20:25 schreef Syrena het volgende:
[..]
En daar heb je helemaal gelijk inNou ja, behalve scheren dan,
Als ik zo naar de ervaringen in dit en andere topics kijk is dat dus kiezen tussen brandwonden of middeleeuwse marteling...quote:Op dinsdag 25 mei 2004 20:48 schreef Marissssie het volgende:
www.veet.nl
Ik zat er net te kijken, want ik zit er over te denken om het een keer met ontharingscreme te proberen. Een vriendin van mij zei dat het bij haar langer als een week wegbleef... En anders koop ik gewoon een Braun Silk Epil ofzo![]()
HOeveel dagen blijft het weg dan?quote:Op dinsdag 25 mei 2004 23:04 schreef voodoolady het volgende:
Sinds Kerst heb ik een Braun Silk Epil (scheerapparaat+epileer in een), de eerste keer deed echt zoooooooo pijn, maar nu voel ik er niets meer van (al sinds 2 maanden) werkt perfect, ik doe het 1x per week ong. soms iets langer. De haren worden echt zacht en dun dus zelfs als er weer haren zitten voel je die nauwelijks. Bikinilijk heb ik er ook mee gedaan maar daar kreeg ik bloeduitstortinkjes van dus dat scheer ik nu met ladyshave.
Maar voor hoelang?quote:Op woensdag 26 mei 2004 00:27 schreef Kyara het volgende:
wat kost zo'n silk epil eigenlijk?
ik heb ooit in een ver verleden ook zo'n electrisch ding gehad maar daar bleef de huid gewoon tussen zitten (AUW AUW AUW). Maar die braun die werkt dus wel?
quote:Op woensdag 26 mei 2004 11:20 schreef Elefes het volgende:
Braun Silk Epil werkt goed
Het duurt wel even voordat je je benen goed gedaan hebt (een uur als ik het erg grondig doe) maar idd blijven de haartjes langer weg en komen ze zacht terug. Bovendien krijg je ook minder haartjes.
De eerste keer doet het pijn (even doorzetten) maar daarna voel je er vrijwel niets meer van als je het regelmatig bijhoudt.
Langer wegblijven dan scheren. Bij scheren begin je na een dag weer stoppels te voelen, bij epileren na een week ongeveer (je voelt het alleen niet goed, omdat het zachtere haartjes zijn en geen stoppels)quote:Op woensdag 26 mei 2004 12:15 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Is dit ook aan te raden voor de mannen onder ons?En hoelang is langer weg blijven?
quote:Op woensdag 26 mei 2004 12:34 schreef Elefes het volgende:
[..]
Langer wegblijven dan scheren. Bij scheren begin je na een dag weer stoppels te voelen, bij epileren na een week ongeveer (je voelt het alleen niet goed, omdat het zachtere haartjes zijn en geen stoppels)
Dit is trouwens bij mij persoonlijk, ik neem aan dat het voor iedereen een beetje verschilt
Nee, dat valt heel erg meequote:Op woensdag 26 mei 2004 12:38 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Zijn die haren die terugkomen na een week, ook meteen goed te zien zeg maar?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |