is wel stoer maar als je nogal eens beetje plat door de bocht gaat ga je met je trapper op de grond en daarna met je smoelwerkquote:Op maandag 24 mei 2004 12:58 schreef EminemRulezz het volgende:
Ga je hem ook verlagen ?
Hehehequote:Op maandag 24 mei 2004 13:05 schreef Delnooz het volgende:
Jezus wat een taartschep zeg die achterspoiler! Dat heeft echt geen nut zo. Puur sier, daar heb je geen fuk aan, daar krijg je echt niet meer downforce van hoor, echt zo sneu van die ventjes die dneken dat ze meteen stoer zijn als ze een taartschep op hunn ding hebben
Om maar een standaardreactie te geven![]()
![]()
![]()
Zouden ze die ook in oranje hebben?quote:Op maandag 24 mei 2004 14:17 schreef hifonics het volgende:
deze is ook wel stoer
http://www.halfords.nl/sh(...)s&product_id=608071#
http://www.halfords.nl/sh(...)e=26610+Fietsvlaggenquote:Op maandag 24 mei 2004 15:08 schreef Boink het volgende:
Juist! Iemand enig idee hoeveel dat kost?
Vet man ! Sta je volgend jaar ook in de RAI ?quote:Op dinsdag 25 mei 2004 21:03 schreef Boink het volgende:
Zo, vandaag het vlaggetje en de houder voor de gastoeter erop gezet. De houder gaf nog wat problemen en ben er uiteindelijk toch nog bijna 2 uur mee bezig geweest.
[afbeelding]
Het is moeilijk te zien maar de houder zit in het midden van het stuur.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |