En die muziek van het nieuwe album is hier te beluisteren:quote:Op zaterdag 22 mei 2004 01:16 schreef VodEvil het volgende:
Lenny Kravitz maakt lekker muziek.
Dan ligt het niet aan hem, maar aan het feit dat je geen geld hebt.quote:Op dinsdag 25 mei 2004 01:34 schreef Gillingham het volgende:
Lenny is goed, maar ik vind hem net niet goed genoeg dat ik z'n concert ga bezoeken.
Als ik meer geld had was het natuurlijk een ander verhaal geweest.
Helaas alleen maar Mama said gezienquote:Op maandag 31 mei 2004 00:45 schreef LennyKravitz het volgende:
Morgen om ca. 19:00... Lenny op Pinkpop!
![]()
Op ticketmaster.nl zijn nog kaarten te koop...quote:Op maandag 31 mei 2004 21:53 schreef OutKast het volgende:
Hoe loopt het eigenlijk met de verkoop van het concert in de Aerna?
Is het al uitverkocht?
Sorry hoor maar dat is echt grote kolder...! Tot en met Circus is het "oude" Lenny, alles daarna is "nieuwe" Lenny... Alleen al het feit dat meneer vanaf 5 digitaal is gaan opnemen (tot groot verdriet van ondergetekende) maakt die platen totaal anders...quote:Op zaterdag 22 mei 2004 00:58 schreef LennyKravitz het volgende:
Topic kan natuurlijk niet zonder te beginnen over het laatste album Baptism! Wat mij betreft weer een echte Lenny Kravitz-CD… past moeiteloos in het rijtje van de vorige albums.
Vorige albums waren: Let Love Rule, Mama Said, Are You Gonna Go My Way, Circus, 5, Greatest Hits, en Lenny.
Lenny was topquote:Op maandag 31 mei 2004 00:45 schreef LennyKravitz het volgende:
Morgen om ca. 19:00... Lenny op Pinkpop!
![]()
Wat was zijn playlist?quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:09 schreef pascalheister het volgende:
[..]
Lenny was top
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |